Українську церкву та культуру треба очистити від брехливої пропаганди РФ — Жемчугов

Українську церкву та культуру треба очистити від брехливої пропаганди РФ — Жемчугов

Укрінформ
Українську церкву та культуру треба очистити від впливу брехливої російської пропаганди.

На цьому наголосив радник міністра інформаційної політики України з питань національно-патріотичного виховання молоді Герой України Володимир Жемчугов під час виступу на Софійській площі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми маємо робити все, щоб очистити українську церкву, українську історію, українську культуру і, найголовніше, свідомість українського народу від цієї царської і комуністичної, російської брехливої пропаганди і всього того, що довгі роки Росія насаджувала на нашій землі”, - заявив Жемчугов.

За його словами, понад 400 років тому Росія "пограбувала" історію України і культуру, і весь цей час українці боролися за відновлення історичної справедливості.

Читайте також: Жемчугов: Обходьте політиків, які кажуть: нам потрібен мир. Нам потрібна перемога

”І та війна, яка йде зараз на Донбасі, Путін веде її не за землі, не за російськомовний народ України в Криму і на Донбасі. А він веде її за те, щоб надалі приховувати те, що було вкрадено в України, в української церкви, в української історії”, - упевнений радник міністра.

Жемчугов не сумнівається у тому, що путінський режим зовсім не цікавить доля російськомовних жителів Криму і Донбасу. “Я бачив це сам на Донбасі, як вони обстрілювали і вбивали цих російськомовних жителів. Я сам російськомовний житель Донбасу. Те, що зараз відбувається на Донбасі, для мене особисто і для всіх вас, для світової спільноти, — показник, що не те що ті мирні жителі, якими вони прикривалися, яких вони обстрілюють, але й ті російські солдати, яких він (Путін - ред.) послав туди, на Донбас, йому не потрібні”, - наголосив Жемчугов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-