Безоплатна діагностика й екстрена допомога — у МОЗ назвали пріоритети 2019 року

Безоплатна діагностика й екстрена допомога — у МОЗ назвали пріоритети 2019 року

Укрінформ
У Міністерстві охорони здоров'я повідомили про пріоритетні напрями діяльності на 2019 рік, зокрема, початок реалізації програми “Безоплатна діагностика” та зміни у роботі екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляється на сайті МОЗ.

“Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2019 рік. Пріоритетні напрями роботи міністерства у 2019 році: продовження трансформації первинної медичної допомоги, запуск програми “Безкоштовна діагностика” та початок пілотного проекту змін екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та місті Києві”, - зазначили у МОЗ.

Читайте також: З 2019 року за “Доступні ліки“ платитиме лише Нацслужба здоров'я — Петренко

У відомстві наголосили, що триватиме фінансування державних програм із забезпечення пацієнтів лікуваннням та життєво необхідними препаратами.

“Діятимуть державні закупівлі ліків і медичних виробів - життєво необхідних дороговартісних препаратів, які пацієнти не можуть купити самостійно, зокрема, й інсулінів. Надалі розвиватиметься програми “Доступні ліки”. Також буде розширено мережу кардіоцентрів, продовжиться трансформація медичної освіти”, - наголосили у МОЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-