Скандальна комісія: Слободян пояснив, чому росіян-порушників не завернули на кордоні

Скандальна комісія: Слободян пояснив, чому росіян-порушників не завернули на кордоні

Укрінформ
Під час співбесіди жоден із членів російської делегації, які прибули на засідання російсько-української комісії з питань рибальства, не вказав про відвідання окупованого Криму.

Тому у прикордонників не було аргументів не допустити їх в Україну. Про це сказав у коментарі Укрінформу помічник голови ДПСУ, прес-секретар Олег Слободян.   

"В базі даних не про всіх громадян РФ є інформація щодо відвідування ними окупованого Криму. В даному випадку коли ці особи перетинали кордон, то у нас не було переконливих доказів, що вони відвідували окупований півострів. Ми проводили з ними так званий контроль другої лінії, на якій була була співбесіда з ними, зокрема стосовно відвідування ними окупованого півострову. На співбесіді вони, всі як один, повідомляли, що в Крим не їздили, і взагалі там ніколи не були", - сказав Слободян.

Він уточнив, що співбесіда була проведена з усіма представниками РФ, які приїхали на засідання російсько-української комісії з питань рибальства на Азовському морі.

Слободян також зауважив, що рішення про видворення з України ухвалюють Національна поліція і Міграційна служба. "Зі свого боку, в межах наданих нам повноважень, будемо відповідно діяти під час перетину ними кордону на виїзд", - додав він.

Читайте також: Депутати вимагають відкликати українців зі скандальної комісії з риболовства

Як повідомлялося, народний депутат України Рефат Чубаров перервав роботу російсько-української комісії з питань рибальства на Азовському морі, яка відучора проходила під Києвом, і викликав правоохоронців для видворення з України правопорушників - членів російської делегації.

Українським правоохоронцям, які прибули за його викликом, він пояснив, що російську делегацію очолює чиновник Ігор Рульов, який минулого року відвідував Крим. "З точки зору українського законодавства він здійснив правопорушення, і на нашій території він є злочинцем. І я вас офіційно інформую, що в цьому готелі є принаймні один правопорушник. Наші докази взяті з офіційних сайтів Азовсько-Чорноморського управління з питань риболовства", - заявив Чубаров.

За його інформацією, ще три представники російської делегації порушували українські закони, але доказів проти них поки що немає.

Після цього в засіданні було оголошено перерву.

Напередодні, у вівторок, у готелі ONOVO Dendra Hotel на Бориспільському шосе відкрилася 30-та сесія російсько-української комісії з питань рибальства в Азовському морі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-