Підозрювані в

Підозрювані в "бурштиновій справі" не прийшли по обвинувачення - САП

Укрінформ
Жоден із фігурантів так званої “бурштинової справи” у визначений час до прокуратури не з’явився.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“Сторона захисту (підозрювані та їхні захисники) завчасно були викликані для вручення обвинувального акта і реєстру матеріалів досудового розслідування. Проте, заявляючи на досудовому слідстві про якнайшвидшу передачу матеріалів провадження до суду, жоден з вказаних учасників кримінального провадження у визначений час до прокурора не з’явився”, - йдеться в повідомленні.

За інформацією САП, частина з них повідомила про поважні причини неявки (хоча документів на підтвердження відповідних обставин не надали), деякі підозрювані послалися на зайнятість захисників.

На 20.09.2018 року був призначений уже повторний виклик до САП, який підозрювані та їхні захисники проігнорували.

Читайте також: Окружний адмінсуд не мав права розглядати позов Розенблата - НАБУ

“Частина з них того ж дня захворіла гіпертонічним кризом; дехто з «хворих» при цьому випадково зустрівся у день виклику за кермом автомобіля з прокурором, а хтось, обіцяючи напередодні з’явитися, не прийшов і доручив дружині надати до прокуратури листа з роз’ясненнями чинного законодавства щодо порядку виклику; хтось надав перевагу бути присутнім у парламенті, а не з’явитися до чи після пленарного засідання для участі у п’ятихвилинній процесуальній дії, очевидно очікуючи рішення адміністративного суду”, - зазначили в САП.

У відомстві знову викликали фігурантів справи для вручення обвинувального акта – у будь-який день наступного робочого тижня.

У червні 2017 року детективи НАБУ затримали низку осіб за підозрою в причетності до вимагання й одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії у здійсненні видобутку бурштину в Україні. За даними НАБУ, загальна сума хабара – понад 300 тисяч доларів США. Фігурантами цієї справи є народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков.

Депутати звинувачення слідства відкидають.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-