Розенблат

17 липня 2020

16 червня 2020

19 грудня 2018

30 грудня 2017

15 грудня 2017


"ФБРівці Ситника" довели Розенблата до суду

Народний депутат Борислав Розенблат просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправними дії директора НАБУ Артема Ситника щодо залучення до оперативно-розшукової діяльності на території України працівників ФБР.

14 грудня 2017

08 грудня 2017


Розенблат позивається до НАБУ

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

24 листопада 2017


Гроші для Манафорта: суд відмовився закрити справу "Розенблат проти Лещенка"

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив народному депутату Сергію Лещенку у задоволенні позовної заяви щодо закриття провадження у справі за позовом до нього та до директора НАБУ Артема Ситника від народного депутата Борислава Розенблата.

22 листопада 2017

10 листопада 2017

03 листопада 2017

28 жовтня 2017


Директор НАБУ каже, що Розенблат сфальшував дані про відрядження

Народний депутат Борислав Розенблат, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів за сприяння ліцензуванню видобування бурштину, сфальшував дані про своє відрядження. Зокрема, він повідомив про відрядження в Ізраїль, а намагався вилетіти в Німеччину

24 жовтня 2017


Розенблат позивається до Ситника і Лещенка через "втручання" у вибори США

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до директора НАБУ Артема Ситника та до народного депутата Сергія Лещенка.

20 жовтня 2017


Розенблату знову присудили електронний браслет

Солом'янський райсуд задовольнив клопотання прокурорів САП  і поклав на народного депутата Борислава Розенблата обов'язки у частині носіння електронного браслета та здачі документів для виїзду за кордон.


Браслет для Розенблата: суд відмовив адвокатам щодо клопотання САП

Солом'янський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання захисту народного депутата Борислава Розенблата залишити без розгляду клопотання прокурорів САП про покладення на депутата обов'язків у частині носіння електронного браслету та здачі паспортів.


Розенблат міг отримати диппаспорт на основі фальшивих документів - НАБУ

Національне антикорупційне бюро України підозрює, що дипломатичний паспорт народному депутату Бориславу Розенблату було видано на основі підроблених офіційних документів, у зв'язку з цим відкрито нове кримінальне провадження.


Розенблат скаржиться, що НАБУ досі не повернуло йому речі

Народний депутат Борислав Розенблат заявив, що працівники Національного антикорупційного бюро досі не повернули йому його паспорти, мобільні телефони та особисті речі, які вилучили у четвер у аеропорту "Київ" ("Жуляни").

19 жовтня 2017


Суд почав розгляд справи Розенблата, нардеп - у залі

Солом'янський районний суд міста Києва почав розгляд справи про обрання запобіжного заходу для народного депутата Борислава Розенблата, якого вдень в аеропорту Київ (Жуляни) затримали співробітники НАБУ.


Розенблат перебуває у відділку поліції біля аеропорту «Жуляни» - адвокат

Адвокат народного депутата Борислава Розенблата Костянтин Глоба заявляє, що представники НАБУ затримали і обшукали депутата при спробі залишити Україну і що зараз депутат перебуває у відділку поліції біля аеропорту.

17 жовтня 2017

15 жовтня 2017

13 жовтня 2017


Суд не продовжив засідання у справі Розенблата

Солом'янський райсуд Києва не продовжив засідання щодо розгляду клопотання про продовження строку дії обов'язків, покладених на народного депутата Борислава Розенблата, і не призначив суддю щодо розгляду клопотання про відвід слідчого судді Олександра Бобровникова.


Браслет для Розенблата: захист заявив відвід судді, у засіданні - перерва

Солом’янський райсуд Києва оголосив перерву у засіданні щодо розгляду клопотання про продовження строку дії обов’язку народного депутата Борислава Розенблата носити електронний браслет, щоб черговий суддя міг розглянути заяву захисту про відвід судді Олександра Бобровникова.

12 жовтня 2017


Браслет для Розенблата: суд переніс розгляд клопотання

Солом’янський районний суд Києва переніс на 13 жовтня розгляд клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) щодо продовження строку дії обов’язків народного депутата Борислава Розенблата носити електронний браслет.

05 вересня 2017

22 серпня 2017

21 серпня 2017

19 серпня 2017

18 серпня 2017

17 серпня 2017

16 серпня 2017

10 серпня 2017

09 серпня 2017

08 серпня 2017

24 липня 2017

21 липня 2017

18 липня 2017


Розенблат може втекти за кордон - прокурор

Сторона обвинувачення вважає, що якщо народному депутату України Бориславу Розенблату не буде обрано запобіжний захід у вигляді застави, то він може виїхати за кордон і переховуватися від слідства.


У САП пояснили, як визначали заставу для Розенблата

Спеціалізована антикорупційна прокуратура при визначенні розміру застави для народного депутата Борислава Розенблата виходила із його майнового стану та розміру неправомірної вигоди, яку той отримав. 


Суд обирає запобіжний захід Розенблату

Солом'янський райсуд Києва почав розгляд клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо обрання запобіжного заходу народному депутату Бориславу Розенблату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-