У справі про вбивство Вороненкова визначили присяжних — прокуратура

У справі про вбивство Вороненкова визначили присяжних — прокуратура

Укрінформ
Шевченківський районний суд столиці під час засідання у середу визначив склад суду присяжних у справі щодо вбивства колишнього депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова.

Про це інформує прес-служба столичної прокуратури.

Зазначається, що з 7 запропонованих кандидатур суд обрав 5 присяжних, з яких автоматизованою системою суду буде визначено трьох основних та двох запасних.

Дві кандидатури присяжних були відхилені стороною обвинувачення та стороною захисту відповідно.

Наступне судове засідання призначене на 21 вересня поточного року.

Як повідомлялося, під час підготовчого засідання 7 серпня поточного року Шевченківський райсуд столиці задовольнив клопотання підозрюваних про слухання цієї справи в суді за участі присяжних.

23 березня 2017 року у Києві застрелили колишнього депутата російського парламенту Дениса Вороненкова.

У травні 2018 року слідство у справі убивства Вороненкова було завершено.

У цій справі повідомлено про підозру організатору та п'ятьом співучасникам. Їхні дії кваліфіковано за п. п. 6, 11, 12 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України. Усі учасники злочинної групи залежно від відведеної ролі здійснювали організацію та підготовку до злочину, яка включала оренду квартир, автомобілів, зовнішнє спостереження за жертвою тощо.

Прокуратура оголосила про підозру у співучасті у вбивстві екс-депутата Держдуми РФ Тарасенку Ярославу Миколайовичу - за ч. 5 ст. 27, п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України та Лосю Олександру Сергійовичу - за ч. 5 ст. 27, п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України. Вони обидва перебувають під вартою.

Читайте також: Убивство Вороненкова: справу підозрюваних розглядатиме суд присяжних

Матеріали щодо організатора убивства - громадянина РФ Володимира Тюріна та двох інших співучасників злочину, які перебувають у розшуку, виділено в окреме провадження, досудове розслідування у якому триває.

За даними ГПУ, вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова організувала ФСБ через колишнього цивільного чоловіка Максакової, російського кримінального авторитета Володимира Тюріна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-