Держкомтелерадіо проведе два

Держкомтелерадіо проведе два "євроінтеграційних" тендери

Укрінформ
Держкомтелерадіо оголосило про тендерну закупівлю рекламних та маркетингових послуг із організації і проведення інформаційної та освітньої кампаній щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Про це повідомляє прес-служба комітету.

"Прийом пропозицій на участь у тендерних процедурах триває до 16 вересня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за допомогою відкритих торгів буде визначено виконавця проведення інформаційної кампанії впровадження реформ та інституційних перетворень в Україні як складової євроінтеграційного процесу. Також через відкриті торги визначать виконавця послуги щодо організації та проведення освітньої кампанії на тему "Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки". На обидві кампанії держава виділяє по 4 120 000 грн. (з ПДВ).

Читайте також: Стало відомо, хто досліджуватиме ставлення українців до євроінтеграції

Проведення обох кампаній заплановано на жовтень-грудень 2018 року. Їхня мета - підвищення рівня поінформованості та розуміння широкими верствами населення можливостей і перспектив, які відкривають для України процеси європейської та євроатлантичної інтеграції, утвердження в українському суспільстві свідомої підтримки вступу України в ЄС та членства України в НАТО. Кампанії передбачають створення і трансляцію циклів тематичних теле- і радіопередач, виготовлення тематичної інформаційної продукції (відео-, візуальної, друкованої) та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних ЗМІ, у соціальних мережах, громадських місцях. Кампанії охоплять всі регіоні України, крім тимчасово окупованих територій.

Оголошення та тендерну документацію розміщено на сайті Держзакупівлі. Онлайн та сайті PROZORRO за наступними посиланнями (1 і 2).

В Держкомтелерадіо нагадали, що розпорядженнями уряду затверджено План заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції на 2018 рік  та План заходів на 2018 рік із реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки. Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" за бюджетною програмою на заходи передбачені видатки у розмірі 20 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-