Телеканал

Телеканал "Інтер" піде до суду через штраф Нацради

1731
Укрінформ
Телеканал "Інтер" заявляє, що не згоден з рішенням Національної ради з питань телебачення та радіомовлення про накладення штрафу за концерт до Дня перемоги та планує оскаржити його в суді.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба телеканалу "Інтер".

"В акті перевірки комісія Нацради навела кілька цитат із програми. Всі вони пов'язані виключно із засудженням нацизму як прояву фашизму... Телеканал "Інтер" захищатиме інтереси своїх телеглядачів і оскаржить рішення Нацради в судовому порядку", - наголошують на телеканалі.

Читайте також: Нацрада оштрафувала "Інтер" на 4 мільйони

Як повідомляв Укрінформ, 11 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал "Інтер" на 4 млн 46 тис. грн за розпалювання ворожнечі концертом 9 травня "Победа. Одна на всех", а також вказала на неприпустимість порушень законодавства у подальшому.

Канал має сплатити штраф протягом 30 днів, якщо не оскаржить його в суді.

Рішення Нацрада ухвалила за результатами позапланової перевірки каналу, призначеної 11 травня. Перевірка Нацради підтвердила, що в ефірі телеканалу 9 травня під час трансляції концерту лунали наступні фрази ведучих: "Сегодня мы не можем позволить, чтобы улицы наших городов называли именами фашистских преступников, а их портреты безнаказанно проносили в факельных шествиях по нашей столице, где каждый метр полит кровью наших соотечественников"; "И пусть иногда нам кажется, что все против нас, что мы чужие в своей стране. Но это не так. Нас много. Нас сотни в этом зале и миллионы – перед экранами телевизоров".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-