Телеканал "Інтер"

16 вересня 2021

02 вересня 2021


«Інтеру» призначили перевірку через показ фільмів із «санкційними» акторами

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила чергову позапланову безвиїзну перевірку телеканалу «Інтер» (ПрАТ «Телеканал «Інтер», м. Київ) через демонстрування фільмів за участю акторів, яких внесено до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. За період із 9 по 29 серпня в ефірі телеканалу транслювалися 12 таких стрічок.

12 серпня 2021


«Інтер» перевірять іще раз через фільми з російськими акторами

Нацрада розглянула на засіданні результати моніторингу ПрАТ «Телеканал «Інтер» (логотип «Інтер») за 26, 27, 28, 29, 31 липня та 3, 4 і 7 серпня цього року і через виявлені ознаки порушення українського законодавства призначила йому позапланову безвиїзну перевірку.

20 липня 2021

15 липня 2021


«Інтер» перевірять через фільми за участю акторів з «чорного списку»

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення, яким призначила перевірку телеканалу «Інтер» через показ фільмів за участю акторів, внесених до переліку осіб, котрі створюють загрозу національній безпеці.

06 липня 2021

09 лютого 2021

28 квітня 2020

02 вересня 2019

20 грудня 2018


Нацрада перевірить Інтер та ще два телеканали

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила п’ять позапланових перевірок телеканалів “Інтер”, “КСТ”, “ІРТА” та провайдерів ТОВ “Контент трейдінг” і ТОВ “Максимум-НЕТ” через недотримання ними умов ліцензій.

21 грудня 2017

14 грудня 2017


Нацрада просить покарати "Авторадіо" та "Інтер" за незаконну рекламу

Нацрада звернеться до Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики з вимогою вжити заходів до радіостанції "Авторадіо" та телеканалу "Інтер" у зв'язку з порушенням ними закону "Про рекламу".

07 листопада 2017

02 листопада 2017


Нацрада переоформила ліцензії «Інтера»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення під час засідання 2 листопада переоформила ліцензії на мовлення телеканалу «Інтер» (ПрАТ «Телеканал «Інтер») у частині зміни програмної концепції.


Нацрада позапланово перевірить «Інтер»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Інтер» (ПрАТ «Телеканал «ІНТЕР») через трансляцію реклами пива.

26 жовтня 2017


Незалежна медійна рада надала висновок щодо порушень "Інтера"

Незалежна медійна рада надала свій висновок стосовно відповідності законодавству України та професійним стандартам діяльності журналіста випусків передачі "Стосується кожного" телеканалу "Інтер" від 9 і 13 жовтня про історію неповнолітньої матері із Львівщини.

20 жовтня 2017


У Нацраді вже знають, коли візьмуться за "Інтер"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення протягом найближчих тижнів проведе позапланову перевірку телеканалу "Інтер", підставою для якої стало порушення прав 12-річної дитини.

19 жовтня 2017


Нацрада перевірить “Інтер” через передачу про 12-річну породіллю

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Інтер» через трансляцію передачі «Стосується кожного», яка може завдати шкоди фізичному, психічному та моральному здоров’ю дітей.


"Інтер" порушив права дитини: Лутковська просить Нацраду відреагувати

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка щодо порушення прав дитини телеканалом "Інтер".

19 вересня 2017


Моніторинг мовних квот: «Україні» та «Інтеру» радять приготуватися

Національна рада з питань телебаченння і радіомовлення розпочне моніторинг  щодо дотримання мовних квот із тих телеканалів, в ефірі яких упродовж останніх місяців частка української мови була найнижчою.

31 серпня 2017


Нацрада попередила Інтер і дала місяць на "роботу над помилками"

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення за результатами позапланової перевірки чотирьох каналів медіа-холдингу "Inter Media Group" визнала порушення та оголосила попередження, за яким телеканали мають упродовж місяця внести зміни до своєї діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-