SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Вільнюсі навпроти посольства РФ пройшла акція #SaveOlegSentsov - 03.06.2018 04:08 — Новини Укрінформ
У Вільнюсі навпроти посольства РФ пройшла акція #SaveOlegSentsov

У Вільнюсі навпроти посольства РФ пройшла акція #SaveOlegSentsov

Фото
989
Ukrinform
У Вільнюсі в рамках глобальної кампанії #SaveOlegSentsov 2 червня пройшла акція на підтримку Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській колонії з вимогою відпустити всіх українських політв'язнів в РФ.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Мітинг-пікетування російського посольства пройшлов навпроти посольства Росії у Вільнюсі в Сквері ім. Бориса Нємцова. Учасники тримали в руках плакати, що вимагають звільнення українського режисера Олега Сенцова і всіх українських політв'язнів в Росії, а також засуджують проведення в таких умовах в РФ Чемпіонату світу з футболу.

У Вільнюсі навпроти посольства РФ пройшла акція #SaveOlegSentsov / Фото: Анна Антонова, Євген Титов

Читайте також: У Таллінні показали фільм про Сенцова і провели акцію на його підтримку

Дану акцію в рамках кампанії #SaveOlegSentsov організував Російський Європейський Рух, що базується в Литві,  у співпраці з українськими, білоруськими і литовськими організаціями. В акції взяли участь близько 35 осіб.

Фото: Ганна Антонова, Євген Титов

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-