Суд відмовив Саакашвілі у "паспортному позові"

Суд відмовив Саакашвілі у "паспортному позові"

1279
Ukrinform
Окружний адмінсуд Києва відмовив екс-голові Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі у задоволенні позову до МВС щодо наказу, на підставі якого політик був позбавлений українського громадянства.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

"Після виходу з нарадчої кімнати суд оголосив рішення – відмовити Саакашвілі у задоволенні позовних вимог, зважаючи на формальну відповідність зазначеного акту вимогам законодавства", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Саакашвілі просив суд визнати незаконним та нечинним наказ МВС "Про затвердження зразків документів, які подаються для встановлення належності до громадянства України, прийняття до громадянства України, оформлення набуття громадянства України, припинення громадянства України, скасування рішень про оформлення набуття громадянства України та журналів обліку", форма 19 (Заява про прийняття до громадянства України) в частині визначення у даній формі заяви зазначення "Під судом та слідством на території іноземних держав не перебуваю".

Читайте також: Громадянство Саакашвілі: суд допитає керівника Міграційної служби

Як повідомляв Укрінформ, в липні 2017 року Саакашвілі указом Президента був позбавлений українського громадянства.

10 вересня 2017 року Саакашвілі потрапив на територію України з Польщі, не пройшовши прикордонний контроль. У вересні суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. Крім того, суд відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-