У Реви сказали, в які місяці автоматично перераховують субсидії

У Реви сказали, в які місяці автоматично перераховують субсидії

Укрінформ
Автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів здійснюється двічі на рік - у травні та жовтні, а у квітні він проводитиметься з огляду на те, що це неповний опалювальний місяць.

Про це заявила прес-служба Мінсоцполітики, коментуючи на інформацію деяких ЗМІ щодо перерахунку субсидій у квітні.

"Кожного року у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні - на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік - у травні та жовтні", - наголосили у Мінсоцполітики.

Водночас у відомстві зауважили, що залежно від індивідуального запиту субсидіанта перерахунок може здійснюватися в іншому місяці. "Наприклад, людина стала пенсіонером чи перестала працювати і отримує один дохід пенсію - тоді вона має право звернутися із заявою на перерахунок субсидії, враховуючи її актуальні доходи. У квітні буде перерахунок субсидій не на основі доходів людей, а враховуючи те, що квітень - неповний опалювальний місяць", -  пояснюють у прес-службі.

Читайте також: Монетизація субсидій створить конкуренцію на ринку газу - Данилюк

Таки чином, йдеться в повідомленні, "перерахунок здійснюватиметься на тих ще умовах, що у жовтні минулого року, коли призначали "зимові" субсидії».

У відомстві додали, що у травні органи соцзахисту братимуть до уваги доходи людей, отримані у третьому і четвертому кварталах 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-