Монетизація субсидій створить конкуренцію на ринку газу - Данилюк

Монетизація субсидій створить конкуренцію на ринку газу - Данилюк

6348
Укрінформ
Запуск повноцінної монетизації субсидій дозволить створити конкуренцію на ринку газу.

Про це під час 14 щорічної інвестиційної конференції сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Монетизація на рівні підприємств у нас розпочалась з 1 січня 2018 року, і це вже факт. У нас є амбіційний план - монетизувати абсолютно всі субсидії наприкінці цього року", - сказав Данилюк.

Він зазначив, що це створює основи для того, щоб створити конкурентний, вільний ринок газу без монополій. 

Читайте також: Кабмін вирішив проблемні питання з монетизацією субсидій

Як повідомлялося, 26 квітня 2017 року Кабінет міністрів прийняв рішення про монетизацію суми зекономленої субсидії на оплату газу та електроенергії. На початку листопада минулого року уряд затвердив запровадження з 1 січня 2018 року механізму розрахунків з теплокомуненерго за поставлені населенню в рамках субсидій послуги "живими" грошима замість клірингових операцій взаємозаліку.

В кінці січня 2018 року представники ОСББ (об'єднань співвласників багатоквартирних будинків) закликали уряд найближчим часом запустити адресну монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для населення, а також відшкодувати заборгованість бюджету за пільгами та субсидіями за попередні періоди перед ОСББ, що повинно дозволити об'єднанням своєчасно та в повному обсязі оплачувати рахунки, а також інвестувати кошти в енергомодернізацію будівель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-