Якщо на дверях ланцюг: студентам медуніверситету пропонують

Якщо на дверях ланцюг: студентам медуніверситету пропонують "альтернативні лекції"

Укрінформ
Студентів Національного медуніверситету ім. Богомольця на час, поки у виші триває страйк, запросили відвідати лекції в Інституті фізіології ім. Богомольця Національної академії наук.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України Віктор Досенко.

"Дорогі студенти НМУ ім. О.О.Богомольця! Якщо вас знову завтра не пустять на пари до університету, то приходьте до Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України - molecula.club (звісно, за підтримки держдепу США) пропонує відкриті лекції із патофізіології за планом другого семестру 3 курсу, а також лекції із молекулярної фізіології", - написав Досенко.

Читайте також: Страйк у медуніверситеті: організатори задля “масовості” закриють гуртожиток

За його словами, 27 лютого відбудеться три лекції. 

Також в мережі Facebook керівники двох приватних клінік Києва запросили студентів-медиків до себе на практичне навчання.

Читайте також: Частина студентів медуніверситету заявляють, що їм "нав'язали" страйк

Як повідомляв Укрінформ, 26 лютого на офіційному сайті НМУ ім. Богомольця було опубліковано оголошення про безстроковий страйк трудового колективу та студентів у зв'язку з відстроненням ректора вишу Катерини Амосової від керівництва університетом. У понеділок, 26 лютого, всі корпуси Національного медуніверситету ім. Богомольця, а також ректорат були закриті, окрім фізико-хімічного корпусу, де розмістилися страйкарі. В той же час частина студентів заявила, що нічого про страйк не знали і хотіли б продовжити навчання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-