НАЗК назвало

НАЗК назвало "найпопулярніше" порушення антикорупційного закону

Укрінформ
Нацагентство з питань запобігання корупції назвало найбільш характерним порушенням вимог Закону України "Про запобігання корупції" неподання та несвоєчасне подання декларацій.

Про це за результатами проведених у 2017 році перевірок державних органів та органів місцевого самоврядування повідомляє прес-служба НАЗК.

"Найбільш поширеним порушенням закону є неподання та несвоєчасне подання суб’єктами декларування декларацій, повідомлень про суттєві зміни у майновому стані", - йдеться, зокрема, в повідомленні.

Частими також є порушення посадовими особами вимог щодо передачі в управління іншій особі підприємств або корпоративних прав, які їм належать, та прийняття рішення про призначення працівників на посади, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, без проведення стосовно них спеціальної перевірки.

Крім того, зазначається про порушення вимог постанови Кабінету міністрів України  щодо утворення (визначення) та функціонування підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції на підприємствах, в установах та організаціях, які належать до сфери управління державного органу.

Читайте також: НАЗК запустило оперативний штаб для допомоги з е-деклараціями

Як повідомлялося, протягом минулого року Національне агентство провело 18 планових та 12 позапланових перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції в міністерствах, інших державних органах та органах місцевого самоврядування, зокрема щодо підготовки та виконання антикорупційних програм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-