НАЗК запустило оперативний штаб для допомоги з е-деклараціями

НАЗК запустило оперативний штаб для допомоги з е-деклараціями

815
Ukrinform
У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочав роботу оперативний штаб для допомоги суб’єктам декларування, який працюватиме до кінця чергового етапу е-декларування.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Від сьогодні у Національному агентстві з питань запобігання корупції розпочав роботу оперативний штаб для допомоги суб’єктам декларування, який працюватиме до кінця чергового етапу е-декларування. У рамках роботи оперативного штабу фахівці Національного агентства надаватимуть роз’яснення з питань заповнення розділів електронної декларації, а також з технічних питань, що виникають при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НАЗК підтримує скасування декларацій для активістів

Оперативний штаб розміщений у приміщенні НАЗК. Також у рамках роботи штабу діють чотири “гарячі” телефонні лінії для надання консультацій та технічної допомоги з питань заповнення декларацій.

Як зазначається у повідомленні, фахівці НАЗК надаватимуть допомогу у проблемних питаннях подання декларації і консультуватимуть щодо заповнення розділів декларації та особливостей роботи з Реєстром, але не заповнюватимуть декларацію разом із суб'єктами декларування.

Як повідомляв Укрінформ, черговий етап подання декларацій розпочався з 1 січня 2018 року та триватиме до 1 квітня цього року.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-