В Укрінформі нагородили переможців конкурсу

В Укрінформі нагородили переможців конкурсу "Освітній Оскар-2017"

Фото
Укрінформ
В Укрінформі у п'ятницю відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Освітній Оскар-2017".

Про це повідомляє кореспондент агентства.

"Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян - цю концепцію реалізувати... Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, - це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною, яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей", - сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.  

Нагородження відбулося за 19-ма номінаціями, за якими відзначили вчителів, працівників освіти, управлінців в сфері освіти, а також навчальні заклади. 

Читайте також: На посади реформаторів у МОН - майже 430 претендентів

Так, в номінації "Школа" була нагороджена Врадіївська районна гімназія Миколаївської області. 

В номінації "Директор школи" нагороду отримав Олександр Ткаченко, директор Білопільскої загальноосвітньої школи 1-3 ступеня №2 Сумської області. 

У номінації "Кращий учень" нагороду отримала учениця Черкаського вищого профтехучилища Євгенія Воробйова, дівчина навчається за спеціальністю "пекар-кондитер". Від свого навчального закладу Євгенія подарувала організаторам коровай. 

Кращим дошкільним навчальним закладом за результатами конкурсу було визнано дошкільний навчальний заклад №23 м.Сміла Черкаської області. 

Найкращим вчителем була визнана вчитель математики Дальницької ЗОШ 1-3 ступеня Одеської області Наталія Цісар. 

Конкурс проводився з 1 липня 2017 року по 19 січня 2018 року за підтримки Міністерства освіти та науки та Національної академії педагогічних наук України. Всього в конкурсі взяли 147 освітян з 23 областей України. 

Засновником конкурсу "Освітній Оскар" є видавництво "Шкільний світ", що спеціалізується на педагогічній літературі. Конкурс має на меті знайти і поширити найкращий інноваційний досвід в сфері освіти за останні роки, відзначити обдарованих педагогів та учнів і сприяти підвищенню іміджу освітян.

Фото Вікторії Козак

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-