На посади реформаторів у МОН - майже 430 претендентів

На посади реформаторів у МОН - майже 430 претендентів

Укрінформ
У МОН України було подано заяви від 429 претендентів на посади фахівців з реформ, за результатами проведення відкритих конкурсів сформовано два директорати, які вже запрацювали.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Укрінформу за підписом держсекретаря МОН Павла Полянського.

«В цілому до Міністерства було подано 1 049 заяв на участь у конкурсі від 429 осіб (деякі особи подавалися на декілька посад). Практика проведення конкурсів буде продовжена до заповнення усіх вакантних посад новостворених директоратів відповідно до законодавства», - зазначили в Міносвіти.

Читайте також: Працювати фахівцями з реформ у Мінкульті хотіли 365 претендентів, взяли двох

Відомство організувало та провело два конкурси у 2017 році. Таким чином, у МОН вдалося сформувати та запустити роботу директорату стратегічного планування та європейської інтеграції (7 працівників) та директорату вищої освіти і освіти дорослих (7 працівників).

У директорат дошкільної та шкільної освіти треба ще взяти на роботу 2 людей, в директорат професійної освіти — 3, у директорат інклюзивної та позашкільної освіти — 2, у директорат інновацій та трансферу технологій - 4, у директорат науки — 4.

Читайте також: МОН: вузи не можуть відправляти студентів на "дистанційку" – навіть у морози

Як повідомляв Укрінформ, на роботу в Секретаріат Кабінету міністрів України за результатами проведення відкритих конкурсів уже набрали 14 фахівців з питань реформ, у Міністерство юстиції України - 20 фахівців, у Мінкультури — 2.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман протягом минулого року неодноразово заявляв про наміри в рамках реформування Кабміну восени 2017 року привести близько тисячі нових співробітників.

Уряд 18 серпня минулого року затвердив нормативні акти, які дозволили провести наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. На початку вересня стартували конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також у Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, було створено нові функціональні підрозділи — директорати. І хоча конкурси оголосили у запланований строк, проходять вони не одночасно - кожне міністерство має власний їх графік.

У межах реформи було відкрито портал, на якому всі зацікавлені можуть ознайомитися з вакансіями та подати документи он-лайн.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко нещодавно заявив, що реформування пілотних міністерств буде завершене у першому півріччі 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-