Працювати фахівцями з реформ у Мінкульті хотіли 365 претендентів, взяли двох

Працювати фахівцями з реформ у Мінкульті хотіли 365 претендентів, взяли двох

Укрінформ
На роботу в Міністерство культури України за результатами проведення відкритих конкурсів узяли двох генеральних директорів директоратів, в той час як заявки на участь у конкурсі подали 365 громадян.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Укрінформу за підписом державного секретаря Міністерства культури Ростислава Карандєєва.

«В Міністерстві культури відбувся конкурс, за результатами якого призначені генеральний директор директорату державної мовної політики та генеральний директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. Триває конкурс на заміщення вакантних посад керівників експертних груп та державних експертів директоратів», - зазначили у Мінкультури.

Загалом для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад фахівців з питань реформ було подано 365 заяв, з них на посади генеральних директорів — 83, на посади керівників експертних груп та державних експертів — 283.

Як повідомляв Укрінформ, на роботу в Секретаріат Кабінету міністрів України за результатами проведення відкритих конкурсів уже набрали 14 фахівців з питань реформ, у Міністерство юстиції України - 20 фахівців.

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман протягом минулого року неодноразово заявляв про наміри в рамках реформування Кабміну восени 2017 року привести близько тисячі нових співробітників.

Уряд 18 серпня минулого року затвердив нормативні акти, які дозволили провести наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. На початку вересня стартували конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також у Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, було створено нові функціональні підрозділи — директорати. І хоча конкурси оголосили у запланований строк, проходять вони не одночасно - кожне міністерство має власний їх графік.

Читайте також: У Мінкульті повідомили, як отримати грант Президента на творчий проект

У межах реформи було відкрито портал, на якому всі зацікавлені можуть ознайомитися з вакансіями та подати документи он-лайн.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко нещодавно заявив, що реформування пілотних міністерств буде завершене у першому півріччі 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-