Патріарх УГКЦ пропонує Козловському спільно викрити церковні маніпуляції в ОРДЛО

Патріарх УГКЦ пропонує Козловському спільно викрити церковні маніпуляції в ОРДЛО

1948
Ukrinform
Патріарх Української Греко-Католицької церкви Святослав (Шевчук) під час зустрічі з релігієзнавцем Ігорем Козловським запропонував йому спільний науковий проект. 

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ 

Проект має на меті показати, як "брутально можуть використовувати релігію, релігійні переконання для досягнення своїх політичних цілей".

«Нам потрібно розкрити різні способи і намагання інструменталізували Церкву. І це ми бачимо не тільки на непідконтрольній території Донбасу, але й тут. Сьогодні Церква має високий рейтинг довіри, якого, на жаль, не мають державні інститути. Ми бачимо дві небезпеки: з одного боку використати Церкву для своїх політичних цілей, з іншого – її дискредитувати», – сказав Патріарх Святослав.

Він розповів, що в УГКЦ підготували спеціальну інструкцію для священнослужителів про те, як поводитися під час передвиборчої кампанії, щоб не дати себе використати. Інший документ: «Про політичну активність мирян». «Духовенство не може займатися політикою, але сумлінні, відповідальні, морально зрілі миряни повинні йти в політику», – пояснив Предстоятель УГКЦ.

Читайте також: Ігор Козловський розповів про тортури в полоні бойовиків

На завершення зустрічі Патріарх Святослав вручив Ігорю Козловському «Медаль Блаженнішого Любомира». Також сторони домовилися про наступні подібні зустрічі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-