НАЗК назвало ТОП-6 корупційних ризиків для влади

НАЗК назвало ТОП-6 корупційних ризиків для влади

Укрінформ
У Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили доповнення до Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади.

В доповненні визначені типові корупційні ризики у діяльності органів влади, а також приклади заходів щодо їх усунення або мінімізації, повідомляє прес-служба відомства.

"До корупціогенних сфер діяльності органів влади віднесено, зокрема, функції з проведення публічних закупівель, надання адміністративних послуг,  управління персоналом, управління фінансовими та матеріальними ресурсами, юридичного забезпечення, організації роботи щодо запобігання та виявлення корупції", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НАЗК вже отримує перші е-декларації: всіх випередили 17 чиновників

Вказані доповнення були розроблені на основі результатів аналізу антикорупційних програм органів влади, які надходили на погодження протягом 2017 року, та пропозицій, наданих до програм Національним агентством.

Як зазначають у НАЗК, наведені приклади корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення або мінімізації можуть бути використанні під час проведення оцінки корупційних ризиків в діяльності органів влади, з урахуванням їх адаптації до специфіки діяльності органу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-