Холодницький: Агенти ФБР не бігають із пістолетами Києвом

Холодницький: Агенти ФБР не бігають із пістолетами Києвом

1951
Укрінформ
Федеральне бюро розслідувань США діє в Україні на підставі меморандуму про взаєморозуміння.

На цьому в інтерв’ю ТСН.Тиждень наголосив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький.

"Працівники ФБР перебувають в НАБУ на ротаційній основі. І їхня допомога полягає у наданні консультацій, обміні досвідом, обміні інформацією, пришвидшенні, можливо, якихось міжнародних доручень. Але працівники ФБР не розслідують справи, як і не включені до складу груп детективів. Працівники ФБР не бігають з пістолетами Києвом і не ловлять людей. Про якусь спецоперацію з ФБР я б не говорив, як це сказав мій колега Артем Ситник. Про незаконність дій ФБР я б також не сказав, як це сказав генпрокурор Луценко", - зазначив він.

Читайте також: Холодницький каже, що привіз зі США три меседжі Держдепу

При цьому Холодницький вважає роботу агентів під прикриттям із можливістю прослуховування однією із найбільш ефективних для досягнення мети боротьби з корупцією.

"Форми і методи – це вже питання виключно до оперативних підрозділів, які ведуть чи кримінальне провадження, чи оперативно-розшукову справу. І законодавець нас обмежив у нагляді. Фактично, ми його не здійснюємо", - поскаржився голова САП. 

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко розкритикував НАБУ за проведення спільних спецоперацій із ФБР в Україні без належного дозволу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-