Холодницький каже, що привіз зі США три меседжі Держдепу

Холодницький каже, що привіз зі США три меседжі Держдепу

Відео
Укрінформ
У Державному департаменті США антикорупційні органи України повністю підтримали, але висловили невдоволення конфліктами у правоохоронних органах.

Про це в інтерв’ю ТСН.Тиждень розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, коментуючи свою поїздку до США.

"Звичайно, ми вдячні нашим західним партнерам за підтримку. Але говорити про залежність від Заходу я би не став. Перший ключовий меседж, який ми почули в Держдепартаменті США: "Ми вас підтримуємо на 1000%". Це дослівно. Друга фраза – це та, що всі конфлікти повинні вирішуватися правовим шляхом. Третя – якщо є злочинні дії в діях працівників прокуратури, вони повинні бути досліджені слідством і направлені до суду або закрити провадження. І так само, якщо детективи НАБУ, прокурори САП вчинили будь-які протиправні злочинні дії, вони також повинні нести відповідальність. Але тільки за наслідками об’єктивного та незалежного слідства. Крапку повинен ставити суд", - зазначив він.

При цьому Холодницький не виключає, що у разі відсутності результату щодо подолання конфлікту між НАБУ і САП із одного боку і Генпрокуратурою з іншого може спалахнути справжня війна.

"На кожній війні є жертви. Я не хочу говорити про жертви. Жертвою буде, врешті, вся країна, тому що замість того, щоб боротися з корупцією реально, ми боремося між собою", - сказав він.

Читайте також: Війна ГПУ проти НАБУ: реакція світу та реальні загрози

За словами Холодницького, він готовий через об’єктивне слідство і суд розставити в конфлікті “всі крапки над "і".

"Вони (правоохоронні структури) повинні бути готові до цих кроків. Бо інакше країна буде страждати. Інакше корупціонери будуть сміятися, їсти попкорн і цим всім насолоджуватися", - заявив керівник САП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-