Нацрада покарала провайдера за ретрансляцію росТБ

Нацрада покарала провайдера за ретрансляцію росТБ

Укрінформ
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження провайдеру ТОВ "ТРК "Контакт-ЛТД", що працює у місті Олександрії Кіровоградської області, за ретрансляцію російських телеканалів.

Таке рішення ухвалено на засіданні 30 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як встановила Нацрада, телерадіокомпанія "Контакт-ЛТД", порушуючи закон України "Про телебачення і радіомовлення", не повністю ретранслював передачі ТОВ "ТРК "Кабельні телевізійні мережі" та ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" ("UA:КУЛЬТУРА" і "UA:КРИМ"), але натомість передавав сигнал трьох неадаптованих російських каналів "Кинохит", "СТС", "Кинопремьера".

Такі порушення підтвердив моніторинг, проведений регулятором 26 вересня. Нацрада оголосила провайдеру попередження та надала місяць на усунення недоліків.

Крім того, регулятор призначив позапланову перевірку провайдера ПП "Дельта" з Курахового Донецької області. За ним зафіксували відсутність 6 телеканалів: ТОВ "Телебачення "КАПРІ", ТОВ "Телевізійна компанія "Орбіта", ПАТ "НСТУ" ("27 канал"), ПАТ "НСТУ" ("Перший канал Українського радіо"), ПАТ "НСТУ" (Другий канал - "Промінь"), НСТУ (Третій канал - "Радіо "Культура").

Читайте також: Нацрада позапланово перевірить два телеканали

При цьому ліцензіат забезпечував показ телеканалів "Slow TV HD", "AMEDIA Premium HD", "Disney канал", "ТВ1000 Русское кино", "Eureka HD", "Авто плюс" і "Multimania TV", зміст яких не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Член Нацради Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що наразі телерадіокомпанія "Контакт-ЛТД" усунула порушення.

"Національна рада контролює ситуацію в інформаційному просторі. Сьогодні призначили перевірку провайдеру "Дельта" з міста Курахове Донецької області (зона проведення АТО), в тому числі через ретрансляцію неадаптованих російських телеканалів. Одночасно, після проведення аналогічної перевірки, оголосили санкцію "попередження" провайдеру "ТРК "Контакт-ЛТД" з міста Олександрія Кіровоградської області також через трансляцію неадаптованих росканалів. Наразі провайдер усунув усі зафіксовані порушення", - зазначив Костинський.

Як повідомляв Укрінформ, 16 листопада Нацрада оголосила попередження ФОП Райський І. В. із Мелітополя Запорізької області за ретрансляцію російських телеканалів "Пятница!" та "ТВ-3".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-