Труба тиждень тому подав заяву на люстраційну перевірку

Труба тиждень тому подав заяву на люстраційну перевірку

884
Ukrinform
Голова Держбюро розслідувань Роман Труба у день призначення на посаду звернувся до Президента України із заявою про проведення перевірки, передбаченої законом України «Про очищення влади».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДБР, яке є у розпорядженні Укрінформу.

"Відповідна перевірка була розпочата Адміністрацією Президента України вже 27 листопада. Роман Труба надав всі необхідні документи, що передбачено законом для проведення перевірки", - йдеться у повідомленні.

За словами Романа Труби, під час проведення конкурсу (на посаду голови ДБР - ред.) перевірка згідно з законом «Про очищення влади» здійснювалась щодо кандидатів, які займають посади у державних органах влади – за місцем роботи. "На той час я не обіймав такої посади, але одразу після призначення звернувся з заявою про її проведення», – прокоментував голова ДБР.

В прес-службі повідомили, що голова ДБР Роман Труба та його заступники Оксана Варченко та Олександр Буряк в рамках конкурсу пройшли спеціальну перевірку органами державної влади, а також психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.

Читайте також: Люстрація для Труби: Мін'юст просить ЗМІ не шукати "зраду"

Як повідомлялося, Міністерство юстиції звернулося до Адміністрації Президента з листом щодо проведення люстраційної перевірки відносно новопризначеного директора ДБР Романа Труби, оскільки він таку перевірку не проходив. Відповідне звернення опублікувала директор департаменту з питань люстрації Мін'юсту Анастасія Задорожна. 

Президент Петро Порошенко 22 листопада призначив на посаду директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу, кандидатуру якого обрала конкурсна комісія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>