Люстрація

10 жовтня 2019

16 вересня 2019

14 серпня 2019

29 липня 2019

Посол розповів, як у США оцінюють політичні зміни в Україні

Після озвучення в Україні політичних ініціатив щодо люстрації всіх, хто обіймав високі державні посади за останні п'ять років, у тому числі активістів Майдану й ветеранів АТО, в Сполучених Штатах з'явилася настороженість в оцінках дій нової влади.

24 липня 2019

15 липня 2019

"Євросолідарність" домагатиметься люстрації Труби

Активісти партії "Європейська Солідарність" планують продовжити пікетування будівлі Держбюро розслідувань з з метою люстрації директора ДБР Романа Труби, який скомпрометував себе на посаді і своїми діями загрожує національній безпеці.

Порошенко: Мета нової люстрації - відволікти увагу від повернення у владу соратників Януковича

П’ятий президент України, лідер партії “ЄС” Петро Порошенко вважає, що законопроєкт про розширення люстрації має на меті відволікти увагу суспільства від реалізації реваншистського сценарію повернення у владу соратників президента-втікача Януковича.

14 липня 2019

13 липня 2019

Люстраційні ідеї Зеленського загрожують Києву суперечностями з партнерами - FT

Пропозиція Володимира Зеленського щодо люстрації чиновників та народних депутатів, які були у владі в 2014-2019 рр, може призвести до суперечностей у взаєминах Києва з міжнародними партнерами.

12 липня 2019

Порошенко побачив у люстрації від Зеленського намір звільнити місце для "п’ятої колони"

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко вважає ініціативу Президента Володимира Зеленського люструвати всіх, хто був при владі у 2014-2019 роках, ще одним доказом "неприкритого проросійського реваншу".

Посли G7 зробили заяву відносно законопроєкту Зеленського про люстрацію

Посли країн "Великої сімки" вважають притягнення до відповідальності винних у зловживанні владою правильним кроком, але вказують, що нинішня ситуація в Україні не порівняна із ситуацією після Революції гідності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-