Польські прикордонники пропустили Саакашвілі до українського пункту пропуску

Польські прикордонники пропустили Саакашвілі до українського пункту пропуску

5556
Ukrinform
Польські прикордонники у ПП "Медика" пропустили автобус із екс-головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі до українського пункту пропуску "Шегині".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу,  польський прикордонник  підтвердив, що автобус Саакашвілі пропустили і він очікує перевірку на українському кордоні. Однак Саакашвілі був попереджений, що його паспорт в Україні недійсний.

Наразі нікого через кордон не пропускають. Люди, які стоять на кордоні, кажуть, що з україського боку повністю перекрито в'їзд і нікого не пропускають, не працюють ані автомобільний,  ані пішохідний пункти пропуску. Як повідомляв Укрінформ, Саакашвілі приїхав у прикордонний пункт "Шегині".

Читайте також: Саакашвілі автобусом приїхав на ПП "Шегині"

Як повідомляв Укрінформ,  Саакашвілі планував повернутися до України з Польщі у неділю, 10 вересня, через пункт пропуску "Краківець". Втім, плани змінилися, було вирішено рухатися потягом. Після того, як "Інтерсіті" було затримано у Перемишлі більше, ніж на дві години, Саакашвілі залишив потяг. Затримання відправлення потягу відбулося через те, що від Саакашвілі вимагали покинути потяг як особу "без дозволу на в'їзд в Україну". Потяг мав відправитися о 14.07 за Київським часом.

В Держприкордонслужбі повідомили, що паспорти позбавленого громадянства України екс-очільника Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі недійсні і їх буде вилучено в разі перетинання ним українського кордону, а самого Саакашвілі буде повернуто до країни, з якої він прямуватиме.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-