Transparency повідомляє про справу щодо “закритості” інформації про “гроші Януковича” - 16.08.2017 21:24 — Новини Укрінформ
Transparency повідомляє про справу щодо “закритості” інформації про “гроші Януковича”

Transparency повідомляє про справу щодо “закритості” інформації про “гроші Януковича”

1777
Ukrinform
Transparency International Ukraine стверджує, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відкрила провадження у зв'язку з тим, що рішення суду про конфіскацію $1,5 млрд, які належали оточенню екс-президента Януковича, досі не оприлюдненно.

Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.

"Через затягування публікації судового рішення Краматорського міського суду щодо "грошей Януковича" за рішенням омбудсмана відкрили провадження", - йдеться у повідомленні.

Як наголошують у ТІ Ukraine, цього судового рішення досі немає в судовому реєстрі "без жодних вагомих причин". У цьому зв'язку більше місяця тому організація звернулася до омбудсмана стосовно порушення права на доступ до суспільно важливої інформації.

Читайте також: Нота Чуркіна надала листу Януковича статус документа ООН - Сергеєв

В організації сподіваються, що відкрите провадження пришвидшить роботу державних органів, які "нарешті ознайомлять громадськість з уже "легендарним" вироком щодо "грошей Януковича".

В офісі омбудсмена про це провадження наразі не повідомляють.

Як повідомлялося, генеральний прокурор Юрій Луценко 28 квітня заявив про завершення процесу переказу конфіскованих коштів колишнього президента Віктора Януковича і його оточення на рахунки Держказначейства. Рішення про конфіскацію цих коштів, за словами Луценка, ухвалив Краматорський суд.

За даними ЗМІ, інформація про це рішення відсутня у Єдиному держреєстрі судових рішень через прохання військової прокуратури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>