
Рішення КС спровокує значний відкат антикорупційної реформи - TI Україна
Конституційний суд на догоду деяким народним депутатам скасував більшу частину антикорупційної реформи.
29 жовтня 2020
Конституційний суд на догоду деяким народним депутатам скасував більшу частину антикорупційної реформи.
23 січня 2020
Україна втратила два пункти та з 30 балами повернулася на рівень 2017 року. Такі результати дослідження Індексу сприйняття корупції-2019.
21 серпня 2019
Вільнюс, Київ, Мадрид, Прага, Приштина і Таллінн є найпрозорішими європейськими столицями.
28 листопада 2018
Transparency International Україна оцінює законопроект про адвокатуру № 9055 як такий, що спрямований на подолання корупції в діяльності органів адвокатського самоврядування та системи правосуддя.
29 грудня 2017
У Transparency International Україна сподіваються, що законопроект, який передбачає запровадження обов'язковості допорогових закупівель, буде винесено на громадське обговорення і ухвалено вже у 2018 році.
27 грудня 2017
Антикорупційна організація Transparency International Russia опублікувала розслідування про порушення російськими держкорпораціями трудового законодавства і федеральних законів.
Transparency International закликає Президента Петра Порошенка відкликати законопроект про Антикорупційний суд і внести новий з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.
21 грудня 2017
Ключовими завданнями влади в плані подолання корупції у 2018 році є отримання результатів щодо топ-кейсів та запуск Антикорупційного суду.
19 грудня 2017
"Transparency International Україна" очікує від Верховної Ради оперативного розгляду ініціатив, які скасовують обов’язкове електронне декларування членами громадських організацій, що займаються антикорупційною діяльністю.
16 грудня 2017
Transparency International Україна позитивно оцінює заяву Президента Петра Порошенка про намір внести до Верховної Ради законопроект про антикорупційний суд. Водночас організація висловила сподівання, що глава держави врахує рекомендації Венеціанської комісії.
06 грудня 2017
Transparency Україна вимагає створити антикорупційний суд, для чого невідкладно прийняти відповідний закон.
14 листопада 2017
Transparency International Україна закликає уряд відсторонити голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак від виконання обов’язків на час розслідування щодо зловживання нею службовим становищем.
08 листопада 2017
Міжнародна громадська організація Transparency International закликала українського президента Петра Порошенка чимшвидше подати проект про антикорупційний суд.
17 жовтня 2017
Національне агентство з питань запобігання корупції вважає коментарі виконавчого директора Transparency International Ukraine Ярослава Юрчишина щодо НАЗК інформаційним повідомленням викривленого змісту.
15 жовтня 2017
Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько склав повноваження члена правління "Transparency International Україна".
09 жовтня 2017
У Берліні 9 жовтня відкривається Форум Бориса Нємцова, учасники якого обговорять перспективи розвитку російського і західного суспільства.
21 вересня 2017
Transparency International в Україні вимагає оприлюднити вирок суду щодо конфіскації 1,5 млрд дол. "злочинної організації Януковича" і подала до суду на ГПУ, Військову прокуратуру сил АТО та ДП "Інформаційні судові системи".
16 серпня 2017
Transparency International Ukraine стверджує, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відкрила провадження у зв'язку з тим, що рішення суду про конфіскацію $1,5 млрд, які належали оточенню екс-президента Януковича, досі не оприлюдненно.
Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос здивований повідомленням Transparency International Ukraine про начебто відкриття проти нього дисциплінарного провадження за використання нецензурної лексики у Facebook.
19 липня 2017
У Барнаулі затримано керівника сибірського центру "Трансперенсі Інтернешнл — Росія" Станіслава Андрейчука.
13 липня 2017
Transparency International Україна категорично проти створення антикорупційних палат при існуючих судах і наполягає на безальтернативності запровадження системи антикорупційних судів.
27 червня 2017
Найвідкритішими містами України є Львів, Кропивницький та Івано-Франківськ.
08 червня 2017
Так званий депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська після публікації Transparency International Russia про її незадекларовану квартиру в Донецьку попросила Генпрокуратуру, ФСБ і Слідчий комітет Росії перевірити цю організацію.
07 червня 2017
Російське відділення неурядової організації Transparency International виявило в Донецьку квартиру, яка може належати колишньому "прокурору Криму", а нині депутату російської Держдуми Наталії Поклонській.
23 травня 2017
Інформація стосовно начебто відсутності проваджень щодо колишнього президента України Віктора Януковича, розповсюджена Transparency International, не відповідає дійсності і є дезінформацією.
Transparency International Україна надала рекомендації для ефективної боротьби з корупцією. Одним із найважливіших кроків є створення відкритого реєстру усіх розслідувань корупційних правопорушень, вчинених за часів екс-президента Віктора Януковича.
20 квітня 2017
Залежність від постачальників та низька конкуренція становлять чи не основну причину проблем із закупівлями в Міноборони.
12 квітня 2017
Найпрозорішими містами України є Кропивницький, Київ та Івано-Франківськ, у них найвищі показники відкритості в роботі муніципалітетів.
28 березня 2017
Міжнародна неурядова організація у боротьбі з корупцією Transparency International та її філія в Україні закликали українську владу скасувати суперечливі поправки до Закону "Про запобігання корупції", відзначивши, що вони придумані для залякування антикорупційних активістів.
10 березня 2017
Transparency International Україна закликає Національне антикорупційне бюро розслідувати справу щодо приховування відстороненим на час слідства очільником Державної фіскальної служби Романом Насіровим британського громадянства.
16 лютого 2017
Виконавчим директором міжнародної організації з боротьби з корупцією Transparency International з 1 липня стане нинішній віце-президент TI Олена Панфілова.
25 січня 2017
У світовому Індексі сприйняття корупції (СРІ) за 2016 рік Україна отримала 29 балів із 100 можливих. Це на два бали більше, ніж у попередній рік, але недостатньо для країни, влада якої назвала боротьбу з корупцією головним пріоритетом.
Міжнародна організація Transparency International оприлюднила в середу щорічний Індекс сприйняття корупції CPI, де Україна отримала 29 балів зі 100 можливих. Це на два бали більше за минулорічний показник, але не вказує на серйозний прорив у боротьбі з явищем корупції.