Медиків звільнили від обов'язкового відпрацювання після вишу

Медиків звільнили від обов'язкового відпрацювання після вишу

Укрінформ
Кабінет міністрів України остаточно скасував обов’язкове працевлаштування студентів.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Обов’язкове працевлаштування для решти студентів було скасовано ще минулого року, однак саме працевлаштування студентів-медиків залишили у зв’язку з позицією профільних установ. Тепер й студенти-медики можуть розпоряджатися собою після випуску та реалізувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи», – прокоментувала пізніше це рішення міністр освіти і науки Лілія Гриневич урядовій прес-службі.

Постанову ухвалено у зв’язку зі змінами у законодавстві, оскільки законом «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників» було скасовано норми щодо обов’язковості працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

Як відомо, раніше студенти, які навчалися за державним замовленням, повинні були відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад за розподілом. У випадку, якщо випускник не мав бажання працювати, йому надавалося право відшкодувати гроші за навчання. Відпрацювання контролювалося фінансовою інспекцією.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-