Медики

27 травня 2020

26 травня 2020


Харківські банки змусили працювати ввечері, аби виплатити надбавки медикам інфекційної лікарні

Працівники Харківської обласної інфекційної лікарні отримали підвищені зарплати в день переведення коштів від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) - в п’ятницю, 22 травня, ввечері, хоча банківський день уже був закритий.


Миколаївському центру інфекційних хвороб знову не вистачає коштів на зарплату

Миколаївському обласному центру лікування інфекційних хвороб, який визначено опорним по боротьбі з коронавірусом, знову не вистачає майже 2 мільйонів гривень на виплату зарплати за травень.

25 травня 2020

23 травня 2020


Степанов пояснив критерії розподілу медзасобів у регіони

Розподіл усіх засобів індивідуального захисту для медиків та медичного обладнання, який здійснює Міністерство охорони здоров’я, відбувається за чіткими і зрозумілими критеріями. В першу чергу, це регіони, які найбільше потерпають від коронавірусної хвороби.


Польща передала львівському госпіталю засоби захисту для медиків

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні 22 травня передало Львівському обласному госпіталю інвалідів війн та репресованих імені Юрія Липи кілька тисяч засобів індивідуального захисту для лікарів та медиків.

22 травня 2020


Протест медиків у Харкові: голову місцевого осередку ОПЗЖ облили зеленкою

Голову харківської міської організації "Опозиційна платформа - За життя" Андрія Лесика облили зеленкою під час акції протесту медиків проти закриття акушерського відділення клінічної лікарні залізничників, що біля Південного вокзалу в Харкові.

21 травня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-