Міністр освіти Китаю планує розширити співпрацю з Україною

Міністр освіти Китаю планує розширити співпрацю з Україною

Укрінформ
Міністр освіти Китаю Баошен Чень планує влітку відвідати Україну, щоб обговорити з міністром освіти України Лілією Гриневич розширення форм співпраці між країнами.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"23 червня в Україні відбудеться засідання Українсько-китайської підкомісії з питань освіти, на якій планує бути присутнім міністр освіти Китайської Народної Республіки Баошен Чень", - зазначається у повідомленні.

За словами Гриневич, приїзд міністра освіти Китаю стане хорошим шансом обговорити розширення форм співпраці між країнами. "У рамках проведення Підкомісії ми також плануємо організувати Форум ректорів університетів Китаю і України, щоб наші виші змогли налагодити прямі контакти і домовитися про конкретні проекти", - зазначила вона.

Міністр згадала і про успішній досвід минулорічної Підкомісії науково-технологічного співробітництва між Україною і Китаєм. Зокрема,  Підкомісія затвердила перелік з 23 спільних наукових проектів для Програми науково-технічного співробітництва між Україною і КНР на період 2017-2018 рр. Наразі сторони починають спільне фінансування 10 кращих проектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-