Гриневич назвала п'ять пріоритетів в освітній сфері

Гриневич назвала п'ять пріоритетів в освітній сфері

Укрінформ
Пріоритетами роботи уряду в освітній галузі є запровадження нової української школи, модернізація профтехосвіти, забезпечення якості вищої освіти та вирішення питань управління та фінансування наукової галузі.

Про це міністр освіти та науки Лілія Гриневич сказала на засіданні Комітету ВР з питань економічної політики, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наші 5 пріоритетів на 2017 рік - це, по-перше, підготовка до впровадження нової української школи, яка буде запроваджуватися з вересня 2018 року, модернізація професійно-технічної освіти, забезпечення якості вищої освіти, нові процедури Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти і нова система управління та фінансування науки", - зазначила Гриневич.

Вона поінформувала, що у 2016 році було ухвалено рішення про підвищення зарплат учителів на 50%. Крім того, вперше було виділено кошти на розвиток інклюзивної освіти, яка передбачає навчання дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх навчальних закладах. Уряд також спростив санітарні норми для дошкільних навчальних закладів, що дає змогу відкривати приватні, корпоративні дитячі садочки. На засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування триває облаштування опорних шкіл у регіонах, закупівля шкільних автобусів та обладнання для математично-природничих кабінетів.

Як повідомляв Укрінформ, Міносвіти та науки в рамках запровадження нової української школи планує провести професійну перепідготовку близько 25 тисяч учителів початкової школи, які у 2018 році будуть набирати перші класи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-