Перший тест ЗНО відбудеться вже за тиждень

Перший тест ЗНО відбудеться вже за тиждень

2854
Укрінформ
У вівторок, 23 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. На тестування зареєструвалося майже 240 тисяч учасників.

Про це повідомляє освітній портал Osvita.ua.

"У вівторок, 23 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Цього року, відповідно до графіка проведення ЗНО, основна сесія розпочнеться обов'язковим для всіх випускників тестуванням з української мови і літератури. Для участі у тестуванні зареєстровано 239 тисяч учасників", - йдеться у повідомленні.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. На інформаційних сторінках учасників опубліковані запрошення-перепустки, у яких вказано адреси пунктів проведення тестування.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складається із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам буде відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-33 частини "Українська мова" та №58 частини "Власне висловлення" буде зараховуватись як державна підсумкова атестація з української мови.

Результат виконання завдань усього тесту використовуватиметься абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 балам.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись матеріалами на порталі Osvita.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-