У ДУС кажуть, що німецькі лікарі підтвердили діагноз Насірова з Феофанії

У ДУС кажуть, що німецькі лікарі підтвердили діагноз Насірова з Феофанії

930
Ukrinform
У Державному управлінні справами заявляють, що Університетський  кардіологічний центр Фрайбурга надав незалежний висновок, що медики Клінічної лікарні «Феофанія» встановили Роману Насірову правильний діагноз.

Про це повідомляє прес-служба ДУС.

 "На прохання КЛ «Феофанія» Державного управління справами Університетський кардіологічний центр Фрайбурга (клініка максимального медичного забезпечення, яка входить у трійку найбільших і найавторитетніших за кількістю пацієнтів у лікуванні серцевих інфарктів і проведених хірургічних операцій на клапанах серця) надав незалежний висновок на підставі отриманої медичної документації щодо діагностики та лікування пацієнта. За результатами дослідження на основі методичних рекомендацій Європейського товариства кардіологів та згідно з німецькою DRG-системою – обраний лікувальний підхід заперечень не викликає, діагноз медиками Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами встановлений правильно", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 4 березня керівник САП доручив детективам Бюро забезпечити здійснення додаткового медичного обстеження голови ДФС. З цією метою підозрюваного було транспортовано до іншого спеціалізованого медичного закладу – Інституту кардіології ім. Стражеска. Документи про стан здоров’я з лікарні "Феофанія" були запитані, але протиправно не надавалися слідчим НАБУ та лікарям інституту ім. Стражеска до вечора 4 березня.

Попередні висновки обстеження голови ДФС комісією лікарів було отримано перед судовим засіданням. У висновку зазначалося, що підозрюваний не має гострих кардіопатологій. Доповнений висновок лікарів отримано вже після оголошення перерви у судовому засіданні та надання медичних документів з клінічної лікарні "Феофанія". У ньому йдеться про те, що при стабілізації артеріального тиску пацієнт може продовжувати лікування в амбулаторних умовах, а на час обстеження невідкладної медичної допомоги не потребував.

Ввечері 4 березня після оголошення перерви у судовому засіданні затриманого спочатку транспортували до спеціалізованого боксу лікарні швидкої медичної допомоги. Проте, після спілкування з медиками, було прийнято рішення транспортувати його за місцем проведення лікування до клінічної лікарні "Феофанія".

Солом'янський райсуд міста Києва 7 березня частково задовольнив клопотання прокурорів САП щодо обрання запобіжного заходу голові ДФС, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Суд вирішив обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави 100 млн грн, хоча САП просила встановити грошову заставу у розмірі 2 млрд грн.

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, особисто ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення податкового боргу та зобов'язань ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". Ці рішення були ухвалені ним з порушенням визначеної законом процедури, а саме за відсутності належного обгрунтування та законних підстав, що спричинило державі підтверджену висновком експерта шкоду близько 2 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>