Насіров

06 травня 2019

Суд залишив Насірову закордонний паспорт

Шевченківський райсуд столиці відмовився задовольнити клопотання прокурора щодо зобов'язання екс-голови ДФС Романа Насірова і керівника Департаменту відомства здати закордонні паспорти.

25 квітня 2019

24 квітня 2019

Насіров подав в суд на Кабмін через конкурс на керівника податкової

До Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК) надійшла заява про забезпечення позову від Романа Насірова, у якій він просить заборонити Кабінету міністрів України приймати рішення про призначення керівника Податкової.

16 квітня 2019

11 квітня 2019

10 квітня 2019

У Мінфіні впевнені, що позов Насірова не зупинить реформу ДФС

Міністр фінансів України Оксана Маркарова наголосила, що реформа щодо розділення Державної фіскальної служби (ДФС) України на Державну податкову службу (ДПС) та Державну митну службу (ДМС) буде продовжена, і жодні позови до суду цього не зупинять.

Насіров позивається до Кабміну

Колишній голова ДФС Роман Насіров позивається до Кабміну через оголошення конкурсів на посади очільників митної та податкової служб.

05 квітня 2019

Суд візьметься за позов Насірова до глави Мін’юсту

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом екс-голови ДФС України Романа Насірова до міністра юстиції Павла Петренка щодо визнання протиправними дії з організації виконання запиту суду про арешт коштів за межами України. 

29 березня 2019

Суд відмовив Насірову у відводі прокурора

Шевченківський райсуд Києва під час розгляду справи щодо колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова відмовив стороні захисту у відводі прокурора.

05 березня 2019

14 лютого 2019

07 лютого 2019

24 січня 2019

Насіров просив закордонний паспорт, щоб з’їздити у Давос як “кандидат у президенти”

Екс-голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров клопотав перед судом повернути йому закордонний паспорт, оскільки хотів начебто поїхати у Давос на Всесвітній економічний форум як кандидат у Президенти України.

21 січня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-