Феофанія

11 вересня 2019

09 вересня 2019

08 вересня 2019

07 вересня 2019

Балух і Сенцов вже залишили "Феофанію”, решта проходить обстеження

Звільнені за обміном з Росією кримчанин Володимир Балух та український режисер Олега Сенцов вже залишили клінічну лікарню "Феофанія", куди їх привезли на обстеження разом з іншими колишніми заручниками.

У “Феофанії” кажуть, що родичі можуть розміститися поряд зі звільненими

Заступник головного лікаря клінічної лікарні "Феофанія" Андрій Строкань запевнив, що медики зроблять все необхідне для діагностики, реабілітації та лікування звільнених з російського ув'язнення українців.

19 червня 2019

Депутати хочуть залишити Феофанію лікарнею “для своїх” - Супрун

Народні депутати Костянтин Іщейкін, Ігор Молоток, Іван Крулько з колегами в бюджетному комітеті ВР підтримали законопроєкт, яким передбачено залишити лікувальну установу Феофанія і заклади НАМНУ недоступними для звичайних громадян.

31 травня 2019

Лікарню "Феофанія" намагаються виключити з медреформи — МОЗ

Урядовий комітет з економічних питань підтримав законопроект, який виключає медичні заклади, що підпорядковуються Державному управлінню справами (ДУС) та Національній академії медичних наук України (НАМНУ), зокрема й лікарню "Феофанія", із медреформи.

23 квітня 2019

Депутати хочуть залишити Феофанію лікарнею “для своїх” - Супрун

МОЗ працює над створенням єдиного медичного простору в рамках підготовки програми медичних гарантій. Всі відомчі медзаклади, як лікарні для залізничників, чорнобильців чи держслужбовців, мають стати відкритими для всіх громадян.

16 грудня 2018

20 квітня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-