Президент затвердив графік кадрових змін у Нацкомісії з енергетики

Президент затвердив графік кадрових змін у Нацкомісії з енергетики

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко затвердив план ротації голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Відповідний  указ №78/2017 опублікований на сайті Глави держави.

Згідно з  документом, підлягають звільненню у строк не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (з урахуванням наявної за станом на день набрання чинності названим Законом однієї вакантної посади члена НКРЕКП) члени  НКРЕКП Юрій Голляк та Володимир Євдокімов.

Також підлягають звільненню у строк не пізніше 12 місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" члени НКРЕКП Вікторія Морозова та Борис Циганенко.

Поруч із цим, указ визначає, що підлягають звільненню у строк не пізніше 18 місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" голова НКРЕКП Дмитро Вовк та член НКРЕКП Руслан Машляківський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-