НКРЕКП

06 березня 2021


НКРЕКП виносить на обговорення проєкт рішення про запровадження річної ціни на газ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), виносить на громадське обговорення проєкт рішення про запровадження річної ціни на газ - так званого "річного продукту".

05 березня 2021


«Тарифна» комісія оштрафувала сім газзбутів, які примусово підключали споживачів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала 7 компаній (газзбути - ред.) за порушення прав споживачів у процесі продажу газу населенню.


Облгази та газзбути і далі у Фірташа: «тарифна» комісія має розглянути питання - Коболєв

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) має розглянути питання про те, чому досі не відбулося реальне відокремлення облгазів та газопостачальних компаній (газзбутів), більшість з яких входять в групу РГК олігарха Дмитра Фірташа.

03 березня 2021


«Тарифна» комісія проведе позапланову перевірку Енергоатома

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення провести невиїзну позапланову перевірку НАЕК «Енергоатом» щодо недостатнього відпуску «Гарантованому покупцю» електроенергії для потреб населення.

02 березня 2021

01 березня 2021

26 лютого 2021


Нацкомісія оштрафувала «Лубнигаз» через неправомірне припинення розподілу газу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) наклала штрафні санкції на АТ «Лубнигаз» за неправомірне визначення річної замовленої потужності та припинення розподілу природного газу споживачам.

25 лютого 2021

23 лютого 2021


Шмигаль доручив «тарифній» комісії розібратися з боргами теплоенерго

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), верифікувати всі борги підприємств теплопостачання.


«Тарифна» комісія попередила про можливу втрату ліцензії «Чернігівгаз Збутом»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні 26 лютого розгляне факти можливого зловживання ТОВ "Чернігівгаз Збут".

22 лютого 2021


«Тарифній комісії» заборонили видавати ліцензії газзбутам Фірташа

Окружний адміністративний суд Києва виніс ухвалу за позовом НАК "Нафтогаз України", якою заборонив Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), видавати ліцензії на постачання газу газзбутам, які заборгували Нафтогазу понад 23 млрд грн.

19 лютого 2021


«Тарифна» комісія запустила єдине вікно для пошуку постачальника електроенергії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) запустила інтерактивний реєстр зі зведеною інформацією про всіх постачальників електроенергії.

17 лютого 2021

16 лютого 2021


Нацкомісія пояснила зростання тарифів інфляцією та споживанням газу і тепла

Голова Національної комісії з регулювання енергетики і ЖКГ (НКРЕКП) Валерій Тарасюк заявляє, що зростання тарифів це, як правило, закономірна реальність, якщо в країні значна інфляція і падають обсяги споживання.


«Тарифна комісія» не підтримує зміни цін на електрику залежно від обсягів споживання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) виступає проти диференціації цін на електроенергію в залежності від обсягів споживання. 

13 лютого 2021

09 лютого 2021


НКРЕКП оприлюднить результати позапланових перевірок ТЕС щодо відсутності вугілля

У п'ятницю, 12 лютого, НКРЕКП оприлюднить результати позапланових перевірок АТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «Донбасенерго», АТ «ДТЕК Західенерго», ПАТ «Центренерго» і ТОВ «ДТЕК Східенерго» щодо виконання ліцензійних умов із забезпечення необхідних резервів палива.

03 лютого 2021


НКРЕКП видала ліцензії на постачання електроенергії 13 газзбутам

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), видала ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії 13 газзбутам.


НКРЕКП затвердила вартість послуг «Гарантованого покупця» за грудень 2020 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила вартість послуг державного підприємства «Гарантований покупець» за грудень 2020 року.

30 січня 2021

28 січня 2021


Нацкомісія оштрафувала Черкасиобленерго за порушення при наданні послуги приєднання до мереж

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ПАТ "Черкасиобленерго" на 255 тис. грн за порушення при наданні послуги приєднання до електричних мереж.

27 січня 2021


СБУ підозрює деякі компанії у створенні штучних боргів перед Укренерго – НКРЕКП

Служба безпеки України звернулася до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з попередженням про створення штучної заборгованості перед НЕК "Укренерго" з боку учасників ринку електроенергії.

25 січня 2021

20 січня 2021


Конституційний суд відкрив провадження щодо призначення 6 членів НКРЕКП

Конституційний Суд України відкрив провадження у справі за поданням щодо конституційності призначення окремих членів Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

19 січня 2021

11 січня 2021

06 січня 2021

04 січня 2021


Тариф на доставку газу зросте в середньому на 44%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднила тарифи (без ПДВ) на послуги розподілу природного газу, які діятимуть з 1 січня 2021 року.


Нацкомісія підвищила тариф на холодну воду для жителів приватного сектору Києва

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, переглянула тариф на холодну воду та водовідведення для споживачів приватного сектору Києва. З 1 січня тариф зріс з 22,99 грн за кубометр до 25,38 грн.

01 січня 2021


В Україні зростає тариф на тепло

НКРЕКП переглянула тарифи на виробництво теплової енергії для населення, бюджетних і релігійних організацій та інших споживачів на 2021 рік для 23 ТЕЦ і когенераційних установок.

24 грудня 2020

18 грудня 2020


АМКУ не знайшов порушень у роботі «тарифної комісії»

Антимонопольний комітет не знайшов доказів того, що НКРЕКП у 2016-2017 роках здійснювала ручне коригування гуртової ринкової ціни електроенергії (ОРЦ) на користь теплових електростанцій і тим самим порушувала законодавство про економічну конкуренцію.

10 грудня 2020

09 грудня 2020

08 грудня 2020


У Нацкомісії повідомили, хто отримуватиме універсальні послуги на ринку електроенергії з січня

З 1 січня 2021 року бюджетні організації, а також непобутові споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю понад 50 кВт, втратять можливість отримувати універсальні послуги на ринку електроенергії.

02 грудня 2020


Нацкомісія змінила процедуру встановлення тарифів на теплову енергію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ухвалила зміни до процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.

10 листопада 2020

04 листопада 2020


Депутати оскаржили у КСУ низку указів президента про призначення членів «тарифної» комісії

До Конституційного суду надійшло подання 50 народних депутатів щодо конституційності низки указів п’ятого президента Петра Порошенка і чинного Глави держави Володимира Зеленського про призначення членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).  

30 жовтня 2020


Регулятор схвалив стимулюючі тарифи для трьох обленерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 30 жовтня схвалила тарифи на послуги з розподілу електроенергії із застосуванням стимулюючого регулювання для трьох компаній: ВАТ «Тернопільобленерго», ПрАТ «Рівнеобленерго» та ПрАТ «Кіровоградобленерго» на 2021 рік.

27 жовтня 2020

09 жовтня 2020


«Тарифна комісія» поскаржилась ДБР на тиск групи народних депутатів

Члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернулися до Держбюро розслідувань із заявою про незаконний вплив групи народних депутатів з метою домогтися прийняття незаконних рішень.

02 жовтня 2020


Нова експертиза підтвердила майже 40 мільярдів збитків у справі Роттердам+

У справі про штучне завищення ціни на вугілля і електроенергію за формулою «Роттердам+» з’явилися результати нової експертизи, яка встановила наявність збитків від формули у розмірі 40 млрд грн.

29 вересня 2020

26 серпня 2020


НКРЕКП визначила ставки дохідності для RAB-тарифів обленерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила норми дохідності на стару та нову базу активів операторів систем розподілу на рівні 3% та 15,72% відповідно.

21 серпня 2020

12 серпня 2020

11 серпня 2020


Суд взявся за справу щодо компетенції нинішнього складу "тарифної" комісії

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо відсутності компетенції у чинного складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. 

04 серпня 2020


Оператору ГТС дозволили призначити незалежного контролера

ТОВ "Оператор ГТС України" отримав погодження регулятора на призначення незалежного контролера, який здійснюватиме моніторинг дотримання програми відповідності щодо рівного ставлення до всіх учасників ринку газу.

03 серпня 2020

01 серпня 2020

30 липня 2020


Шмигаль вимагає термінових рішень для балансу на ринку електроенергії

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), якнайшвидше прийняти необхідні рішення для збалансування ринку електроенергії в Україні.

24 липня 2020

11 липня 2020


Ціни на електроенергію зростуть з 1 серпня

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 серпня 2020 року збільшить тариф НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії на 54,6%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-