НКРЕКП

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

08 квітня 2024


НКРЕКП підвищила привабливість українських газосховищ для замовників

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила низку змін, що підвищать привабливість українських газосховищ для європейських замовників.

03 квітня 2024

15 березня 2024


Комітет Ради з енергетики погодив кандидатури до комісії з відбору членів НКРЕКП

Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг погодив кандидатури до складу конкурсної комісії з відбору членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

13 березня 2024

04 березня 2024

30 січня 2024


В Україні погодили правила спільних з Молдовою аукціонів для торгівлі електроенергією

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Молдовою на спільних аукціонах.


НКРЕКП зупинила ліцензії Білоцерківської ТЕЦ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), зупинила дію ліцензій Білоцерківської теплоелектроцентралі на виробництво тепла та електрики до 23 липня 2024 року.

12 січня 2024


НКРЕКП затвердила нову програму відповідності Оператора ГТС України

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила нову програму відповідності Оператора ГТС України з урахуванням змін структури компанії та можливості виробляти електроенергію.

11 січня 2024

12 грудня 2023


НКРЕКП передасть НАБУ матеріали про виплату «зеленого» тарифу електростанціям на окупованих територіях

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передасть Національному антикорупційному бюро матеріали щодо недостовірних даних обліку електроенергії, виробленої на окупованих територіях.

09 грудня 2023

05 грудня 2023


Регулятор оштрафував п'ять газзбутів, які входили до групи Фірташа

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала 5 газопостачальних компаній із колишньої групи "Твій газзбут" на загальну суму 601,9 тис. грн за порушення ліцензійних умов.

29 листопада 2023


НКРЕКП зупинила ліцензії трьох міськгазів

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) з 1 грудня зупинила дію ліцензій на розподіл газу компаніям "Волиньгаз", "Черкасигаз" та "Чернігівгаз".

20 листопада 2023


НКРЕКП не прогнозує зростання тарифів на електроенергію для бізнесу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не прогнозує зростання тарифів на електроенергію для бізнесу після вступу в дію нових цінових обмежень на короткострокових ринках.

17 листопада 2023

16 листопада 2023


Тариф на передачу електроенергії наступного року планують збільшити на 22,2%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує підвищити тариф НЕК "Укренерго" на послуги із передачі із 1 січня 2024 року на 22,2% - до 592,89 грн/МВт-год.

09 листопада 2023


НКРЕКП встановила нові цінові обмеження на короткостроковому ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановила нові прайс-кепи на ринку "на добу наперед", внутрішньодобовому та балансуючому ринках електроенергії.

30 жовтня 2023


Для збільшення імпорту електроенергії потрібно переглянути цінові обмеження - експерт

Щоб збільшити обсяги імпорту електроенергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), має переглянути прайскепи на години пікового споживання.

27 жовтня 2023

26 жовтня 2023

04 жовтня 2023


НКРЕКП ліцензуватиме діяльність малих систем розподілу електрики

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії малою системою розподілу.

29 вересня 2023


«Газмережі» розширюють діяльність з розподілу газу на шість областей

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) розширила територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ "Газорозподільні мережі України" на 6 областей.

26 вересня 2023

20 вересня 2023


НКРЕКП змінила підхід до нарахування плати за розподіл газу для побутових споживачів

Із 1 жовтня при розрахунку розміру річної замовленої потужності для побутових споживачів, у яких газопостачання припинене повністю чи частково, враховуватимуть лише неопломбовані газові прилади.

12 вересня 2023


НКРЕКП погодила правила спільних аукціонів для торгівлі електроенергією ще з трьома країнами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Польщею, Словаччиною та Угорщиною на спільних аукціонах.


НКРЕКП дозволив обленерго використовувати гроші з інвестицій для захисту своїх об'єктів

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дозволила операторам системи розподілу використовувати кошти інвестиційних програм для забезпечення інженерного захисту своїх об'єктів.

25 серпня 2023


НКРЕКП погодила правила спільних аукціонів для торгівлі електроенергією з Румунією

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Румунією на спільних аукціонах.

15 серпня 2023


НКРЕКП планує розблокувати погашення боргів перед виробниками «зеленої» енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила рішення, яке допоможе розблокувати виплату заборгованості за "зеленим" тарифом виробникам електроенергії із відновлюваних джерел.

08 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-