НКРЕКП

23 липня 2021

22 липня 2021


НКРЕКП застерігає суди від встановлення тарифів для «певних обленерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявляє про недопустимість встановлення окремими судами тарифів з розподілу електроенергії для певних обленерго. 

14 липня 2021


Хмельницькобленерго оштрафували на 170 тисяч

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала "Хмельницькобленерго" на 170 тис. гривень за порушення ліцензійних умов.

13 липня 2021

12 липня 2021


НКРЕКП не покриватиме аномальних витрат електроенергії Вінницяобленерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не враховуватиме аномальні перевитрати електроенергії "Вінницяобленерго" при встановленні тарифів на розподіл електроенергії.

08 липня 2021


Споживачам газу забезпечили автоматичний перехід до постачальника «останньої надії» з 1 серпня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла рішення, яке забезпечує автоматичний перехід споживачів газу до постачальника "останньої надії" (ПОН) - ГК "Нафтогаз України".

07 липня 2021


Формувати тарифи на тепло відтепер буде місцева влада – рішення регулятора

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передала повноваження з регулювання діяльності підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) органам місцевого самоврядування.


В Україні переглянуть тарифи на послуги 16 енергокомпаній

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує переглянути тарифи на послуги універсальних постачальників послуг за результатами виїздних перевірок.

05 липня 2021


Укртранснафті дали дозвіл на користування «трубою Медведчука»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) видала АТ «Укртранснафта» ліцензію на транспортування нафтопродуктів частиною трубопроводу «Самара - Західний напрямок».

04 липня 2021


НКРЕКП обмежила обсяги продажу електроенергії між пов'язаними учасниками ринку

НКРЕКП обмежила місячні обсяги продажу електроенергії за двосторонніми договорами між виробниками та іншими учасниками ринку електричної енергії, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання або є афілійованими між собою.

03 червня 2021


«Тарифна» комісія запроваджує моніторинг для уникнення маніпуляцій на ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запроваджує спільно з НЕК «Укренерго» моніторинг, який унеможливить махінації учасників ринку електроенергії. У разі виявлення порушень до компаній будуть застосовувати санкції, зокрема, тимчасове виключення з ринку.

02 червня 2021


Міненерго просить «тарифну» комісію врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Міністерство енергетики закликало Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, врегулювати ситуацію з ціноутворенням на ринку електроенергії.


«Тарифна» комісія ухвалила попереднє рішення про сертифікацію Укренерго за моделлю ISO

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила попереднє рішення про сертифікацію НЕК «Укренерго» як оператора системи передачі (ОСП) європейського зразка за моделлю ISO (Independent System Operator).

31 травня 2021


ОАСК взявся за справу про плату за транспортування газу для населення

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо оскарження постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо плати за транспортування газу.

27 травня 2021

26 травня 2021

21 травня 2021

20 травня 2021

18 травня 2021


Обмеження імпорту електрики з РФ та Білорусі: Міненерго звернулося до НКРЕКП

Міністр енергетики Герман Галущенко направив звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо обмеження імпорту електричної енергії з держав, які не є членами Енергетичного Співтовариства.


Конституційний Суд почав розгляд справи про призначення членів НКРЕКП

Велика палата Конституційного Суду розпочала розгляд подання народних депутатів щодо конституційності призначення членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

07 травня 2021

27 квітня 2021

23 квітня 2021


«Тарифна» комісія відмовила Укренерго у сертифікації за моделлю відокремлення власності

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), відмовила ПрАТ «НЕК «Укренерго» у сертифікації за моделлю відокремлення власності (ownership unbundling; OU) з огляду на специфіку українського законодавства. 

22 квітня 2021


«Тарифна» комісія оштрафувала «Київтеплоенерго» за порушення на ринку електрики

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) зменшила тариф на виробництво теплової енергії для "Київтеплоенерго" та оштрафувала компанію на 289 тис. грн.

21 квітня 2021


НКРЕКП оштрафувала компанію за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала ТОВ "Запоріжжяелектропостачання" на 85 тис. грн за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу.

14 квітня 2021


У Донецькоблгазу забрали ліцензію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) анулювала ліцензію ПАТ "Донецькоблгаз".

13 квітня 2021

12 квітня 2021


«Тарифна» комісія планує накласти максимальний штраф на «ДТЕК Київські електромережі»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) хоче оштрафувати "ДТЕК Київські електромережі" на максимальну суму 1,7 млн грн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-