НКРЕКП

26 січня 2023

24 січня 2023


За порушення графіків відключень оштрафували ще два обленерго

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення накласти на  ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та АТ «ДТЕК Одеські електромережі» штраф у розмірі 85 тис. грн. за недотримання справедливих графіків відключень.

17 січня 2023


Три обленерго оштрафували через недотримання графіків відключень світла

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, винесла рішення накласти на «Вінницяобленерго», «Чернівціобленерго» та «Волиньобленерго» санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн. за недотримання справедливих графіків відключень.

16 січня 2023

10 січня 2023


Нацкомісія перевірить сім обленерго через недотримання графіків відключень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) перевірить сім операторів систем розподілу за зверненнями споживачів щодо недотримання графіків відключень.

30 грудня 2022


Держенергонагляд виявив 330 порушень обленерго щодо виконання графіків відключень

Держенергонагляд виявив 330 порушень з боку обленерго щодо дотримання графіків відключень; найбільшу кількість порушень зафіксовано у Волиньобленерго, "Київських регіональних електромережах»"та "ДТЕК Одеські електромережі".


Водопостачання у 2023 році не подорожчає - скасували рішення про підвищення тарифів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала постанову про підвищення тарифів на водопостачання, яку ухвалила раніше.

29 грудня 2022


В Україні перевірять дев’ять обленерго через недотримання графіків відключень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), перевірить дев’ять операторів систем розподілу за зверненнями споживачів щодо недотримання графіків відключень.

28 грудня 2022


В Україні з 1 січня зміниться тариф на послуги постачальника «останньої надії»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла постанову про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на I квартал 2023 року.

27 грудня 2022


В Україні наступного року зростуть тарифи на воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила постанову про підвищення тарифів на водопостачання на 10-30% залежно від регіону на наступні пів року.

22 грудня 2022

21 грудня 2022


Нацкомісія позапланово перевірить 12 обленерго через недотримання графіків відключень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові виїзні перевірки 12 операторів системи розподілу електроенергії через скарги споживачів на недотримання графіків відключень.

19 грудня 2022

10 листопада 2022


«Тарифна комісія» закликає обленерго рівномірно розподіляти відключення між споживачами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), закликає операторів системи розподілу (ОСР) електроенергії рівномірно розподіляти між споживачами обсяги зниження споживання.


НКРЕКП проведе перевірки 10 енергокомпаній за зверненням Укренерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові невиїзні перевірки 10 енергетичних компаній через невнесення змін до договорів із НЕК "Укренерго" на диспетчерське управління.

28 жовтня 2022

25 жовтня 2022


Відновлення пошкоджених електромереж: НКРЕКП затвердила порядок дій Укренерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила порядок дій НЕК "Укренерго" з відновлення електромереж та/або їх складових, пошкоджених внаслідок бойових дій.

05 жовтня 2022


Нацкомісія планує нові цінові обмеження на короткострокових ринках електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує встановити нові обмеження максимальних та мінімальних цін на короткострокових ринках електроенергії.

30 вересня 2022

13 вересня 2022

09 вересня 2022


НКРЕКП затвердила акти для погашення боргів перед «зеленою» генерацією

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила акти приймання-передачі послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел. Це уможливлює погашення заборгованості перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел.

08 вересня 2022

18 серпня 2022


НКРЕКП внесла зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила постанову про зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, якою передбачено ряд кроків назустріч споживачу в аспекті захисту прав споживачів.

04 серпня 2022


«Тарифна» комісія позапланово перевірить низку енергопостачальних компаній

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові невиїзні перевірки окремих енергопостачальних компаній через їхню заборгованість перед НЕК "Укренерго".

22 липня 2022

05 липня 2022


Нацкомісія схвалила зміни, що дозволять постачати біометан у газові мережі

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕКП), схвалила постанову «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем», яка розширює можливості для доступу біометану до ГТС чи ГРМ.

01 липня 2022


Платежі загарбникам не гасять борги за комуналку - роз’яснення для окупованих територій

Перерахування коштів за надані житлово-комунальні послуги на тимчасово захопленій території на рахунки підконтрольних окупаційній владі банківських установ або сплата готівкою не зараховується як оплата отриманих послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-