НКРЕКП

11 травня 2022

04 травня 2022


НКРЕКП запровадила тимчасовий порядок відновлення пошкоджених об'єктів водопостачання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила тимчасовий порядок відновлення об’єктів централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які пошкоджені (зруйновані) внаслідок бойових дій.

20 квітня 2022


НКРЕКП обмежила доступ до інформації про енергоресурси на період воєнного стану

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), віднесла інформацію про видобування, споживання та логістику енергоресурсів до інформації з обмеженим доступом на час дії воєнного стану.

30 березня 2022


НКРЕКП спростила приєднання до газорозподільних систем під час воєнного стану

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) спростила приєднання споживачів до газорозподільних систем під час воєнного стану.

27 березня 2022


Регулятор спростив порядок приєднання до електромереж під час воєнного стану

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спростила під час воєнного стану процедури надання замовникам послуг з приєднання до електричних мереж важливих для економіки об'єктів.

22 лютого 2022


Обрали нового голову НКРЕКП

Члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), обрали новим головою регулятора Костянтина Ущаповського.


Голова НКРЕКП заявив про відставку

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк написав заяву про відставку з посади очільника Комісії.

18 лютого 2022


Енергоатом звернувся до НКРЕКП з пропозиціями по врегулюванню цін на ринку електроенергії

НАЕК "Енергоатом" звернулася до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) з пропозиціями стосовно врегулювання цінової ситуації на ринку електроенергії.

15 лютого 2022


Не враховували показники лічильників: НКРЕКП оштрафувала дві газорозподільні компанії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала дві газорозподільні компанії на загальну суму 255 тис. грн через неврахування показників лічильників споживачів.

14 лютого 2022


НКРЕКП знову ввела обмеження мінімальної ціни електроенергії на ВДР

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повторно встановила мінімальне цінове обмеження на внутрішньодобовому ринку електроенергії (ВДР) на рівні 110% від ціни на ринку "на добу наперед" (РДН).

11 лютого 2022


НКРЕКП позапланово перевірить 6 обленерго та Укрзалізницю

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові перевірки АТ "Укрзалізниця" та шести операторів системи розподілу електроенергії через скарги споживачів. 

10 лютого 2022


Ситуацію на внутрішньодобовому ринку електроенергії дослідить АМКУ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує залучити Антимонопольний комітет до вивчення ситуації на внутрішньодобовому ринку електроенергії.


НКРЕКП знову підвищила мінімальне цінове обмеження на ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила мінімальне цінове обмеження на внутрішньодобовому ринку електроенергії (ВДР) з 115% від ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) до 150% до 16 лютого.

07 лютого 2022


НКРЕКП підвищила мінімальне цінове обмеження на ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила мінімальне цінове обмеження на внутрішньодобовому ринку електроенергії (ВДР) з 105% від ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) до 115%.

05 лютого 2022

03 лютого 2022


НКРЕКП затвердила зміни до правил ринку електроенергії на період ізольованого режиму

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила зміни до правил ринку електроенергії на період проходження ізольованого режиму енергосистемою України.

01 лютого 2022


«Тарифна» комісія проведе позапланові перевірки 29 операторів ГРМ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові виїздні перевірки 29 компаній-операторів газорозподільних мереж (ГРМ, так звані обл- та міськгази).

25 січня 2022


НКРЕКП оштрафувала 4 операторів системи розподілу електроенергії на 595 тисяч

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала чотирьох операторів системи розподілу (ОСР) електроенергії на 595 тис. грн через скарги на своєчасність надання послуг з підключення до мережі.

18 січня 2022


НКРЕКП позапланово перевірить ДТЕК Київські регіональні електромережі

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланову перевірку ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" через недотримання строків відновлення електропостачання споживачів після відключення живлення.

11 січня 2022


ДТЕК Київські регіональні електромережі оштрафували через порушення ліцензійних умов

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала оператора системи розподілу "ДТЕК Київські регіональні електромережі" на 425 тис. грн через порушення ліцензійних умов.


НКРЕКП позапланово перевірить 12 обленерго та Укрзалізницю

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе позапланові перевірки 12 компаній-операторів системи розподілу електроенергії та АТ "Укрзалізниця" через скарги споживачів.

30 грудня 2021


В Україні встановили «зелені» тарифи на 2022 рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановила "зелені" тарифи на електроенергію, вироблену з альтернативних джерел. 


«Тарифна» комісія змінила граничну ціну газу для потреб теплової генерації

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), змінила граничну ціну газу для теплоелектростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ), основним видом палива яких є вугілля та мазут.

29 грудня 2021


Кабмін призначив двох членів НКРЕКП

Кабінет Міністрів призначив на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Олександра Формагея та Костянтина Ущаповського.

22 грудня 2021


НКРЕКП затвердила ставки плати за приєднання до електромереж на 2022 рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 22 грудня ухвалила рішення про затвердження ставок плати за приєднання на 2022 рік до електромереж. 

17 грудня 2021


НКРЕКП дозволила вугільним електростанціям закуповувати газ для генерації електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дозволила електростанціям, основним паливом для яких є вугілля, закуповувати газ для виробництва електроенергії.


Нацкомісія скасувала штраф Нафтогазу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала штраф у розмірі майже 1,2 млн гривень, який раніше наклала на НАК "Нафтогаз України" через недопуск представників комісії до перевірок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-