НКРЕКП

29 вересня 2021

22 вересня 2021


«Тарифна» комісія відтермінувала анулювання ліцензії Донецькоблгазу до грудня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) відтермінувала вступ у дію рішення про анулювання ліцензії з розподілу природного газу ПАТ "Донецькоблгаз" до 1 грудня.

16 вересня 2021

10 вересня 2021


Відключати енергопостачання у «червоній» зоні заборонено – Нацкомісія

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), нагадує, що у червоній зоні карантину заборонено відключати побутовим споживачам електроенергію через заборгованість.


«Тарифна» комісія оштрафувала Полтаваобленерго на 1,7 мільйона

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) оштрафувала АТ "Полтаваобленерго" на 1,7 млн гривень за численні порушення на ринку електричної енергії та недотримання стандартів роботи зі споживачами.

09 вересня 2021

18 серпня 2021


«Тарифна» комісія посилила відповідальність для компаній за неякісне електропостачання

НКРЕКП внесла зміни до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання. Зокрема, із 2022 року тривалість планових перерв в електропостачанні скорочується з 24 годин до не більше 12 годин (у незимові місяці) та 6 годин (у зимові місяці).

13 серпня 2021

06 серпня 2021


Міненерго закликає НКРЕКП не скорочувати інвестпрограми з модернізації електромереж

Міністерство енергетики закликає Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вжити заходів, спрямованих на недопущення зниження обсягу виконання передбачених інвестиційними програмами заходів, зокрема, в частині підвищення надійності роботи електричних мереж, та посилити контроль за якістю їх виконання.


«Тарифна» комісія вирівняла цінові обмеження на різних сегментах ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), вирівняла цінові обмеження (прайскепи) на різних сегментах ринку електроенергії.

03 серпня 2021

30 липня 2021


«Тарифна» комісія вдруге з початку літа підвищила граничні ціни на електроенергію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила максимальні граничні ціни на «ринку на добу вперед» (РДВ) і на внутрішньодобовому ринку (ВДР).

27 липня 2021

23 липня 2021

22 липня 2021


НКРЕКП застерігає суди від встановлення тарифів для «певних обленерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявляє про недопустимість встановлення окремими судами тарифів з розподілу електроенергії для певних обленерго. 

14 липня 2021


Хмельницькобленерго оштрафували на 170 тисяч

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала "Хмельницькобленерго" на 170 тис. гривень за порушення ліцензійних умов.

13 липня 2021

12 липня 2021


НКРЕКП не покриватиме аномальних витрат електроенергії Вінницяобленерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не враховуватиме аномальні перевитрати електроенергії "Вінницяобленерго" при встановленні тарифів на розподіл електроенергії.

08 липня 2021


Споживачам газу забезпечили автоматичний перехід до постачальника «останньої надії» з 1 серпня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла рішення, яке забезпечує автоматичний перехід споживачів газу до постачальника "останньої надії" (ПОН) - ГК "Нафтогаз України".

07 липня 2021


Формувати тарифи на тепло відтепер буде місцева влада – рішення регулятора

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передала повноваження з регулювання діяльності підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) органам місцевого самоврядування.


В Україні переглянуть тарифи на послуги 16 енергокомпаній

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує переглянути тарифи на послуги універсальних постачальників послуг за результатами виїздних перевірок.

05 липня 2021


Укртранснафті дали дозвіл на користування «трубою Медведчука»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) видала АТ «Укртранснафта» ліцензію на транспортування нафтопродуктів частиною трубопроводу «Самара - Західний напрямок».

04 липня 2021


НКРЕКП обмежила обсяги продажу електроенергії між пов'язаними учасниками ринку

НКРЕКП обмежила місячні обсяги продажу електроенергії за двосторонніми договорами між виробниками та іншими учасниками ринку електричної енергії, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання або є афілійованими між собою.

03 червня 2021


«Тарифна» комісія запроваджує моніторинг для уникнення маніпуляцій на ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запроваджує спільно з НЕК «Укренерго» моніторинг, який унеможливить махінації учасників ринку електроенергії. У разі виявлення порушень до компаній будуть застосовувати санкції, зокрема, тимчасове виключення з ринку.

02 червня 2021


Міненерго просить «тарифну» комісію врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Міністерство енергетики закликало Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, врегулювати ситуацію з ціноутворенням на ринку електроенергії.


«Тарифна» комісія ухвалила попереднє рішення про сертифікацію Укренерго за моделлю ISO

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила попереднє рішення про сертифікацію НЕК «Укренерго» як оператора системи передачі (ОСП) європейського зразка за моделлю ISO (Independent System Operator).

31 травня 2021


ОАСК взявся за справу про плату за транспортування газу для населення

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо оскарження постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо плати за транспортування газу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-