НКРЕКП

26 вересня 2023

20 вересня 2023


НКРЕКП змінила підхід до нарахування плати за розподіл газу для побутових споживачів

Із 1 жовтня при розрахунку розміру річної замовленої потужності для побутових споживачів, у яких газопостачання припинене повністю чи частково, враховуватимуть лише неопломбовані газові прилади.

12 вересня 2023


НКРЕКП погодила правила спільних аукціонів для торгівлі електроенергією ще з трьома країнами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Польщею, Словаччиною та Угорщиною на спільних аукціонах.


НКРЕКП дозволив обленерго використовувати гроші з інвестицій для захисту своїх об'єктів

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дозволила операторам системи розподілу використовувати кошти інвестиційних програм для забезпечення інженерного захисту своїх об'єктів.

25 серпня 2023


НКРЕКП погодила правила спільних аукціонів для торгівлі електроенергією з Румунією

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила правила розподілу міждержавних перетинів з Румунією на спільних аукціонах.

15 серпня 2023


НКРЕКП планує розблокувати погашення боргів перед виробниками «зеленої» енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила рішення, яке допоможе розблокувати виплату заборгованості за "зеленим" тарифом виробникам електроенергії із відновлюваних джерел.

08 серпня 2023

05 серпня 2023


В Україні відновили 1,6% від пошкодженої обстрілами енергосистеми

Глава Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних (НКРЕКП), Костянтин Ущаповський заявив, що було відновлено лише 1,6% від обсягу руйнувань енергосистеми України внаслідок обстрілів РФ.

26 липня 2023


Україна може відновити торгівлю електроенергією з Румунією

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погодила порядок розподілу доходів між операторами систем передачі електроенергії України та Румунії.

03 липня 2023

01 липня 2023


Міненерго вважає необгрунтованим рішення Нацкомісії про перегляд тарифів на воду

Рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) про підвищення тарифу на водопостачання для населення було ухвалене без обговорення з Міненерго.


Шмигаль доручив розпочати консультації з Нацкомісією про перегляд тарифів на воду

Рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення не були погоджені з урядом, тож Прем'єр доручив розпочати додаткові консультації з їх перегляду.

29 червня 2023


Для 33 водоканалів та Укрзалізниці встановили нові тарифи на воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила нові тарифи на воду для 33 водоканалів та АТ «Укрзалізниця». Середньозважене зростання склало 32%.


Споживання електрики в Україні від початку повномасштабної війни зменшилося на чверть

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила нові граничні ціни на ринку «на добу наперед», а також внутрішньодобовому та балансуючому ринку.

27 червня 2023

26 червня 2023


Бізнес закликає НКРЕКП переглянути запропоновані граничні ціни на електроенергію

Європейська Бізнес Асоціація вважає запропонований Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, граничний рівень цін на ринку електричної енергії економічно необґрунтованим і закликає переглянути постанову, яка регулює встановлення таких цін.

15 червня 2023


Водоканали закликають НКРЕКП підвищити тарифи з 1 липня

Задля стабільного забезпечення споживачів водою та дотримання всіх технологічних процесів комунальні підприємства, які надають послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, закликають регулятора підвищити на 33% тариф вже з 1 липня.

08 червня 2023


В Україні вперше видали ліцензію на зберігання енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення про видачу компанії ТОВ «Будпауер» ліцензії на право провадження господарської діяльності зі зберігання енергії.

31 травня 2023

23 травня 2023


Нацкомісія підвищує тарифи для обленерго на 25-50%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення про підвищення тарифів на розподіл електроенергії для більшості компаній-операторів систем розподілу.

09 травня 2023


НКРЕКП розширила права споживачів на продаж власної електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) розширила права споживачів на продаж електроенергії, виробленої з власних генеруючих установок.

08 травня 2023


НКРЕКП за ініціативою Укренерго проведе планову перевірку компанії

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) 9 травня розпочне проведення планової перевірки дотримання вимог законодавства та ліцензійних умов у сфері енергетики «Укренерго».

04 травня 2023

26 квітня 2023


Укренерго позапланово перевірять через зупинку експорту до Словаччини

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведе позапланову невиїзну перевірку дотримання ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та ліцензійних умов з передачі електричної енергії.

22 квітня 2023

07 квітня 2023


НКРЕКП прийняла остаточне рішення про сертифікацію оператора газосховища АТ «Укртрансгаз»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 7 квітня 2023 року прийняла остаточне рішення про сертифікацію оператора газосховища АТ«Укртрансгаз».

23 березня 2023


«Хмельницькгаз Збут» оштрафували на 850 тисяч гривень за порушення ліцензії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) наклала штрафні санкції у розмірі 850 тис. грн на ТОВ «Хмельницькгаз Збут» через порушення вимог законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

22 березня 2023


НКРЕКП визначила тариф для постачальника «останньої надії» на ІІ квартал

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановила тариф на електроенергію постачальника “останньої надії” на другий квартал 2023 року в розмірі 518, 20 грн/МВт-год. (без ПДВ), що на 0,2% вище, ніж у першому кварталі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-