На лідерів шести партій порушили справи через неправду в фінансових звітах

На лідерів шести партій порушили справи через неправду в фінансових звітах

Укрінформ
Поліція порушила кримінальні справи стосовно лідерів шістьох політичних партій, які вказали недостовірні дані у фінансових звітах.

Про це в Фейсбуці повідомила голова Національного агентстства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

"ГУ Нацполіції у м. Києві відкрито 6 кримінальних проваджень щодо неправомірних дій керівників політичних партій за матеріалами звернень НАЗК", - написала вона.

За словами Корчак, провадження відкрито стосовно керівників політичних партій "Самоврядна Українська Держава", "Зелені", "Власна Сила", "Партія Вільних Демократів", "Політичне Об’єднання "Пряма Дія" та "Комуністична партія України".

"На основі виявлення недостовірних відомостей в ході аналізу звітів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал минулого року", - уточнила голова НАЗК.

Вона пояснила, що йдеться про статтю 159-1 Кримінального кодексу України, частину 1 - подання завідомо недостовірних відомостей у звіті партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру або у фінансовому звіті про надходження та використання коштів виборчого фонду партії, місцевої організації партії, кандидата на виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-