В Укроборонпромі кажуть, що журналісти перекрутили дослідження SIPRI

В Укроборонпромі кажуть, що журналісти перекрутили дослідження SIPRI

1893
Ukrinform
У Державному концерні “Укроборонпром” спростували поширену окремими ЗМІ інформацію про нібито розширення військово-технічної співпраці з підприємствами Росії.

Відповідну заяву опубліковано на сайті держконцерну. 

"Інформація щодо розширення військово-технічної співпраці підприємств-учасників Державного концерну “Укроборонпром” з підприємствами країни-агресора, з посиланням на дослідження Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру (SIPRI), не відповідає дійсності. Такі заголовки дискредитують український оборонно-промисловий комплекс та вітчизняну журналістику. Зробивши запит на офіційному сайті SIPRI, щодо угод на поставки та замовлення озброєння між Україною та РФ – чітко вказано про припинення їхнього виконання з 2014 року", - наголосили в Укроборонпромі.

Концерн запевняє, що виконує указ Президента, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 серпня 2014 року «Про заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики», тобто не експортує до РФ товари військового призначення та подвійного використання. 

В Укроборонпромі також поскаржилися, що, коли в грудні 2016 року SIPRI опублікував оновлений рейтинг світових виробників зброї, в якому ДК “Укроборонпром” посів 81-е місце, стрибнувши одразу на 11 позицій, то ця інформація чомусь не отримала такого поширення вітчизняними ЗМІ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-