Ліцензія

Ліцензія "Радио Вести": суд визнав рішення Нацради правомірним

Укрінформ
Окружний адмінсуд Києва визнав правомірним рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо ліцензії "Радио Вести".

Про це повідомляє прес-служба Нацради.

"Окружний адміністративний суд м. Києва, що розглядав справу за позовом ТОВ "Телерадіокомпанія "Дивосвіт" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправним і скасування рішення від 24.11.2016 №  2482, яким до ліцензіата застосовано санкцію "оголошення попередження", 16 лютого цього року ухвалив рішення про відмову в задоволенні позовних вимог компанії", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, винесення регулятором попередження мовнику у зв’язку із порушенням вимог абзацу 13 частини другої статті 6 та частини другої статті 62 закону України "Про телебачення і радіомовлення" визнано правомірним.

Цю санкцію Національна рада застосувала до мовника через ненормативну лексику у прямому ефірі. У передачі "Люди говорять", гостею якої була Т. Монтян, прозвучали грубі та зневажливі висловлювання на адресу Героїв Революції Гідності. Ведучий не відреагував на нецензурну лайку і тим самим порушив журналістські стандарти.

Станом на 16 лютого 2017 року до ТОВ "ТРК "Дивосвіт" застосовано чотири санкції "оголошення попередження", які є чинними й не скасованими в судовому порядку.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні через ухвалу Франківського районного суду м. Львова щодо забезпечення позовної заяви громадянки Бондаревої Н. В. регуляторний орган переніс розгляд питання про продовження терміну дії ліцензії цього мовника. Прикметним є те, що позовна заява була розглянута з неймовірною, як для наших судів, швидкістю. Подана вона була вчора, 15 лютого, і того самого дня відбувся розгляд заяви про забезпечення позову та винесено ухвалу. А вранці 16 лютого ця ухвала разом із супровідним листом компанії була подана представником ліцензіата до Національної ради. Регулятор на засіданні заявив, що через численні порушення норм права буде звертатися до Вищої  кваліфікаційної комісії суддів та правоохоронних органів. Однак, будучи законослухняним, не розглядав заяви ТРК "Дивосвіт".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-