SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Як військові ЛитПолУкрбригу відзначили День соборності України - 23.01.2017 11:44 — Новини Укрінформ
Як військові ЛитПолУкрбригу відзначили День соборності України

Як військові ЛитПолУкрбригу відзначили День соборності України

Фото
813
Ukrinform
У Любліні 22 січня українські офіцери Литовсько-Польсько-Української бригади за підтримки польських і литовських колег відзначили День соборності України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Військовослужбовці багатонаціональної бригади спільно з керівництвом Генерального консульства України в Любліні та представниками місцевої української громади вшанували похованих на Люблінському кладовищі воїнів Української Народної Республіки", - йдеться в повідомлені.

Зазначається, що це могили українців, які з польською армією відступили до Польщі під натиском наступу російських військ у 1920 році. Є тут і пам'ятний знак на честь загиблих українських вояків, на якому надпис: "Пам'яті вояків Української Народної Республіки, Головного Отамана Симона Петлюри, союзників Польщі у війні 1920 року, які жили у Любліні та околицях".

Військові ЛитПолУкрбригу відзначили День соборності

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>