День Соборності

27 січня 2023


День Соборності відзначили в Українському культурному осередку в Чикаго

Український конгресовий комітет Америки (відділ Іллінойс) за сприяння Генерального консульства України в Чикаго провів в Українському культурному осередку міста захід, присвячений Дню Соборності України.

26 січня 2023


Українська громада Нью-Йорка провела акцію до Дня Соборності

Українська громада Нью-Йорка (США) разом з американською громадськістю відзначили День Соборності України – на Таймс Сквер замайоріли українські прапори, а також потужно пролунали гасла «Слава Україні! – Героям Слава!» й Державний Гімн України.

25 січня 2023

23 січня 2023


У Празі в День Соборності утворили ланцюг єдності та провели акцію на підтримку України

У День Соборності, 22 січня, українська громада спільно з чеськими друзями об'єдналася в історичному центрі Праги в живий ланцюг єдності через Карлів міст, а також провели акцію сходах Народного музею.


У Сербії День соборності України відзначили біля пам'ятника Шевченку

Представники української та русинської діаспори, громадяни України та Сербії 22 січня відзначили День соборності України біля пам'ятника видатному українському письменнику Тарасу Шевченку в місті Новий Сад.


У День Соборності у Скоп‘є відкрили фотовиставку про війну в Україні

У рамках відзначення Дня Соборності України у Скоп‘є у неділю, 22 січня, відбулася виставка світлин македонської журналістки та військової кореспондентки Крістіни Атовської, яка протягом п‘яти місяців вела репортажі з України про злочини росіян.

22 січня 2023


У Стокгольмі відзначили День Соборності України

У столиці Швеції Стокгольмі з нагоди Дня Соборності України відбулося урочисте зібрання української громади під гаслом "Україна об’єднана проти ворога в захисті своєї територіальної цілісності". 


В єдності наша сила. СКУ привітав українців з Днем Соборності

Світовий конгрес українців (СКУ) спільно з українцями та друзями України по всьому світі відзначає День Соборності України – одну з найважливіших дат в історії української державності, та наголошує, що в єдності сила українського народу.

20 січня 2023

18 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-