День Соборності

26 січня 2022

25 січня 2022


У Любліні українці вшанували пам'ять воїнів УНР

Працівники Генконсульства України в Любліні (Польща) спільно з українською громадою Українського Товариства на чолі з Г.Купріяновичем з нагоди Дня Соборності України вшанували пам'ять воїнів УНР, похованих на православному кладовищі Любліна.

24 січня 2022


У Мінську українська громада поклала квіти до пам’ятника Шевченку

Представники української громади у Білорусі та працівники Посольства України з нагоди відзначення Дня Соборності України співробітники разом поклали квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку в Мінську.

23 січня 2022


У Варшаві у День соборності України вшанували пам'ять воїнів УНР

У столиці Польщі з нагоди Дня соборності України представники української громади Варшави, українські дипломати, представники ЗМІ вшанували пам'ять воїнів Української Народної Республіки, похованих на православному Вольському кладовищі.

22 січня 2022


День Соборності: Зеленський закликав українців зробити все, щоб відлік Незалежності не переривався

Президент Володимир Зеленський у зверненні з нагоди Дня Соборності України наголосив на потребі зробити висновки з уроків історії та закликав до єдності Українського народу.

21 січня 2022


У Миколаєві до Дня Соборності відкрили Українсько-європейський центр

У Миколаєві в рамках обласного проєкту «Поважаю Європейські цінності – будую сучасну Україну» відкрився центр «Українсько-Європейський осередок. Тренінг-HALL», приурочений до Дня Соборності України.


У Сєвєродонецьку створили «Ланцюг Єднання»

Живий "Ланцюг Єднання" з нагоди Дня Соборності створили у Сєвєродонецьку у сквері та на майданчику біля Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-