День Соборності

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

05 лютого 2024

26 січня 2024

25 січня 2024

24 січня 2024


День Соборності відзначили біля пам’ятника Шевченку в Буенос-Айресі

Українська громада Аргентини відзначила 105-ту річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Буенос-Айресі.


У Чикаго діаспора зустрілася з першим міністром оборони України

У рамках відзначення Дня Соборності України в Українському культурному осередку в Чикаго (США) представники української громади провели зустріч з генералом Костянтином Морозовим – першим міністром оборони України.


У Варшаві українці провели заходи з нагоди Дня Соборності

Учні українських шкіл Освітній центр «Школа «Материнка» ім. Д.Павличка у Варшаві» та ВШколУ – Варшавська Українська Школа разом з працівниками Посольства долучилися у День Соборності утворили «ланцюг єдності» довкола пам’ятника Тарасу Шевченку у Варшаві.

23 січня 2024


Активісти розгорнули прапор України й утворили «ланцюг єдності» на найвідомішому мості Дубліна

У День Соборності України, 22 січня, активісти Українського кризового центру (UCCI) в Ірландії розгорнули 30-метровий прапор та утворили «ланцюг єдності» на найвідомішому в Дубліні мості Хапенні (Ha'penny Bridge).

22 січня 2024


Світовий конгрес українців висловив вітання з нагоди Дня Соборності

Світовий конгрес українців (СКУ) спільно з українцями та друзями України по всьому світі відзначає День Соборності України, та зауважує, що сьогодні українці об’єднані неймовірним почуттям єдності й солідарності.

21 січня 2024

20 січня 2024

19 січня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-