Російському педагогу знову

Російському педагогу знову "шиють" справу за вірші про Україну

Скрін
1136
Укрінформ
Кромський міжрайонний слідчий відділ СУ СК по Орловської області Росії порушив кримінальну справу проти екс-вчителя німецької мови кромской середньої школи Олександра Бившева.

Про це "Новой газете" розповів сам Бившев.

"Сьогодні об 11 ранку в мою квартиру прийшли троє співробітників Центру протидії екстремізму і пред'явили постанову про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 282 КК РФ "Збудження ненависті або ворожнечі". Звинувачення пов'язано з моїм віршем "На незалежність України", яке я опублікував 22 лютого 2015 року на своїй сторінці "ВКонтакте". На думку слідчих, вірш є нищівним для російського народу, хоча на мій погляд, він абсолютно нешкідливий", — розповів Бившев.

За його словами, з пред'явлених йому документів випливає, що кримінальну справу було порушено ще 30 вересня 2016 року. Обшук був санкціонований суддею Кромського районного суду Оленою Гудковою 20 грудня 2016 року.

"Три години йшли слідчі дії, потім слідчі вилучили в якості речових доказів мій ноутбук і всі носії", — пояснив він.

Нагадаємо, ця кримінальна справа — не перша для Бившева. У липні 2015 року Кромський районний суд засудив його до 300 годин виправних робіт за вірш "Українським патріотам", в якому він закликав українців боротися за Крим. Також він був позбавлений права займатися педагогічною діяльністю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-