У Дніпрі росіяни влучили в автозаправку, горять три вантажівки
Укрінформ
У Дніпрі через влучання в АЗС виникла пожежа, горять три вантажівки.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.
«Понад 10 годин ворог атакує Дніпро. Завдав удару і по АЗС. Там зайнялася пожежа. Горять і три вантажівки», - написав Ганжа.
За його словами, інформація про постраждалих уточнюється.
Як повідомляв Укрінформ, у Дніпрі кількість постраждалих через нічну ворожу атаку зросла до 18.