Вантажівка

реклама

03 грудня 2023


Пункт пропуску «Угринів - Долгобичув» відкриють для виїзду з України порожніх вантажівок

Пункт пропуску на українсько-польському кордоні «Угринів – Долгобичув» відкриється для руху порожніх вантажівок на виїзд з України, пропускна спроможність на добу становитиме понад 100 вантажних автомобілів.

02 грудня 2023


На Прикарпатті відновили рух вантажівок

В Івано-Франківській області станом на ранок 2 грудня відновили рух великогабаритних та вантажних транспортних засобів, обмежений напередодні через складні погоні умови.

01 грудня 2023


Українські водії поки не голодуватимуть - польська сторона пропускатиме більше фур

У пункті пропуску “Корчова-Краківець” гуманітарна допомога пропускатиметься без обмежень, а також польські протестувальники погодилися збільшити кількість вантажівок, які щогодини пропускатимуть до ПП.


Україна і Польща домовилися прискорити проїзд порожніх вантажівок у трьох пунктах пропуску

Профільні міністерства України та Польщі домовилися про заходи для зменшення черг вантажівок на автомобільних пунктах пропуску на кордоні, які четвертий тиждень поспіль лишаються заблокованими через страйк польських перевізників.

29 листопада 2023

28 листопада 2023


Словацькі перевізники погрожують блокуванням кордону для українських вантажівок з п’ятниці

Словацькі перевізники погрожують з п'ятниці заблокувати головний пункт пропуску країни на кордоні з Україною, якщо не будуть вжиті заходи щодо обмеження конкуренції з боку українських перевізників.


У пропускному пункті «Угринів - Долгобичув» тимчасово не оформлюють вантажівки й автобуси

В автомобільному пункті пропуску «Угринів - Долгобичув» на кордоні з Польщею у вівторок, 28 листопада, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт призупинено оформлення вантажівок та автобусів.


Польща звернулася до України з пропозиціями щодо розблокування кордону

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик в останній день свого перебування на цій посаді звернувся з листом до Віце-прем'єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова з пропозиціями Варшави щодо розв’язання кризи на кордоні.

27 листопада 2023

26 листопада 2023

25 листопада 2023

24 листопада 2023

23 листопада 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-