Свириденко: У Києві відновлять водопостачання за кілька годин, роботи щодо електрики ще тривають

Свириденко: У Києві відновлять водопостачання за кілька годин, роботи щодо електрики ще тривають

Укрінформ
Очікується, що в Києві повністю відновлять водопостачання впродовж кількох годин.

Про це повідомила Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко під час години запитань до уряду, передає Укрінформ.

"У Києві ми очікуємо повного відновлення водопостачання упродовж кількох годин. Щодо енергопостачання - вже заживлена критична інфраструктура, подальші роботи тривають", - поінформувала вона.

Свириденко зазначила, що всі служби працюють, щоб якнайшвидше відновити електропостачання для абонентів у регіонах, які постраждали від атак.

Читайте також: Ворожими обстрілами пошкоджені енергомережі та комунальні системи у Києві та в 11 областях - Кулеба

Як повідомляв Укрінформ, внаслідок нічної масованої атаки лівий берег Києва залишився без електроенергії, є проблеми з водопостачанням.

Блекаут у Києві після атаки РФ / Фото: Євген Котенко. Укрінформ

Президент Володимир Зеленський заявив, що цієї ночі Росія запустила по критичній інфраструктурі України понад 30 ракет та більше ніж 450 ударних дронів. Відомо про понад 20 постраждалих, серед яких – загибла дитина у Запоріжжі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-