Юлія Свириденко

20 березня 2023

14 березня 2023

10 березня 2023

05 березня 2023

02 березня 2023


Україна очікує найбільшого ефекту від віддзеркалення секторальних санкцій - Свириденко

Україна очікує найбільшого ефекту від віддзеркалення секторальних санкцій, під які підпадають сотні російських банків, тисячі фінансових установ, кредитних організацій, страхових компаній та інвестиційних фондів, які фінансують війну.

23 лютого 2023


Для залучення інвестицій потрібні механізми страхування воєнних ризиків – Свириденко

Україна прагне залучити приватні інвестиції в економіку ще до закінчення війни, а для цього необхідно запровадити комплексне страхування воєнних ризиків як для іноземних, так і вітчизняних підприємців

22 лютого 2023


Україна розраховує на економічне зростання вже цього року – Свириденко

Україна розраховує на економічне зростання цього року та має намір продовжити співпрацю з партнерами над вирішенням ключових питань, включаючи безпеку бізнесу, логістику та залучення іноземних інвестицій.


Свириденко: Україна хоче прискорити правові процедури для використання заморожених активів рф

Правове рішення для використання російських активів, що були заморожені в країнах ЄС, для відновлення та відбудови України, може забрати тривалий час, але Україна розраховує, що такі рішення на законодавчому рівні можуть бути знайдені швидко.


В Україні треба розмінувати понад 2,6 мільйона гектарів сільськогосподарських угідь

Україна цього року може зменшити обсяги виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства, бо внаслідок російської агресії понад 2,6 млн сільськогосподарських земель потребують розмінування.


Україна розраховує повернути понад 4,6 мільйона своїх громадян для участі у відбудові - Свириденко

Уряд України працює над створенням умов для повернення в країну понад 4,6 млн громадян, які були вимушені рятуватися від війни та перебувають за кордоном, оскільки без їх участі буде важко вирішувати завдання з відновлення та відбудови України після завершення війни.

20 лютого 2023


Мінекономіки - про нові санкції: Україна посилює тиск на банківську систему росії

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти керівництва найбільших російських банків. Також цим рішенням оновлені санкції щодо ПАТ «московська біржа ММВБ-РТС».

16 лютого 2023

08 лютого 2023

02 лютого 2023

01 лютого 2023


Закупівля харчів для армії: Мінекономіки працює над створенням окремого розділу в Prozorro

Уряд ініціював створення робочої групи під головуванням першого віцепрем’єр міністра - міністра економіки Юлії Свириденко, яка має розробити оновлену систему закупівель продуктів харчування для армії.

31 січня 2023

18 січня 2023

17 січня 2023

03 січня 2023

01 січня 2023


Свириденко представила президенту Бразилії українську формулу миру

Формулу миру для світу, запропоновану Президентом України Володимиром Зеленським, обговорили новообраний президент Федеративної Республіки Бразилія Луїз Інасіу Лула да Сілва та перший віцепрем’єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

29 грудня 2022

28 грудня 2022


росія через санкції вилучає з Фонду нацдобробуту по $4-5 мільярдів щомісячно - Свириденко

За підсумками року падіння ВВП держави-агресора спостерігається на рівні 4,5 - 5%, цього недостатньо, проте з початку IV кварталу чітко простежуються ознаки фінансового стресу російської економіки.

22 грудня 2022


Перехід бізнесу на генератори може спричинити збільшення інфляції – Мінекономіки

Обстріл енергетичної інфраструктури не матиме значного впливу на динаміку цін споживчого ринку, але перехід бізнесу на дизелі та генератори може спричинити збільшення інфляції на 1-2 відсоткових пункти у 2023 році.

21 грудня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-