У прифронтових регіонах за підтримки уряду Франції будуть розгорнуті модульні лікарні

У прифронтових регіонах за підтримки уряду Франції будуть розгорнуті модульні лікарні

Укрінформ
У прифронтових регіонах України за підтримки уряду Франції найближчими місяцями будуть розгорнуті модульні лікарні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

“За підтримки уряду Франції найближчими місяцями будуть розгорнуті модульні лікарні. Це допоможе забезпечити надання медичної допомоги пацієнтам у регіонах, де ведуться активні бойові дії та є великі масштаби руйнувань”, - ідеться в повідомленні.

Крім цього, узгоджується план відбудови зруйнованих або пошкоджених медичних закладів у Чернігівській області. Наразі в області вже завершила роботу місія з боку французької сторони, яка має оцінити вартість та масштаби проєкту відбудови.

Окремо у продовження домовленостей між першою леді України Оленою Зеленською та першою леді Франції Бріжит Макрон зупинилися на проєкті відбудови лікарні в місті Ізюм Харківської області.

Спеціальний уповноважений Президента Франції з питань допомоги та відновлення України Пʼєр Ельброн під час зустрічі з міністром охорони здоровʼя України Віктором Ляшком підкреслив, що охорона здоровʼя – один із пріоритетних напрямів допомоги Франції Україні. Найближчим часом буде сформований ще один пакет, що включатиме макрофінансову допомогу, експертну, спільні короткотермінові проєкти та співпрацю у сфері відновлення зруйнованих або пошкоджених медичних закладів. Про це заявив

Також під час зустрічі Ляшко та Ельброн обговорили як нагальні питання, які будуть реалізовані у короткострокових проєктах, так і більш стратегічні напрями, які були зафіксовані як пріоритети у нещодавно підписаній міністрами декларації про співпрацю у сфері здоров’я та профілактики між міністерствами охорони здоровʼя України та Франції.

Читайте також: Українські лікарні отримали ще 37 потужних генераторів

“Дякую французькому народу за чітку позицію та масштабну системну підтримку України у війні з російським агресором. Це стосується і макрофінансової допомоги, і величезним обсягом гуманітарної допомоги – ліків, медичних виробів. Все це дозволило нашій системі охорони здоровʼя вистояти та продовжувати рятувати життя українців. Франція завжди була надійним партнером нашої країни. Нещодавній візит міністра охорони здоров’я та профілактики Франції пана Франсуа Брона тому підтвердження. Сподіваюся на подальший продуктивний діалог та взаємодію”, – зазначив Ляшко.

Як повідомляв Укрінформ, російська федерація, за даними Світового банку, зруйнувала та пошкодила в Україні медичних закладів на 2,5 млрд доларів.

Фото: moz.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-